Wpis z mikrobloga

Orientacyjne zarobki za wyświetlenia z youtube naszych ananasków za miesiąc lipiec 2024:

- Gej z Pasji: 1300zł
- marihuanista Zwrot na Hajs: 400zł
- Korsir: 6000zł
- Odyn: 21000zł (nice)
- Saper: 4500zł

jako ciekawostka:
- Ksiazulo: 370.000zł (rekord u niego)
- Kanał Zero: 350.000zł
- Kanał Sportowy: 100.000zł
- Genzie: 630.000zł
- Budda: 50000zł

wszystkie kwoty oczywiście minus podatek itp

#odyn #gejzpasji #korsir #yanek
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dddobranoc Przychód Odyna całkiem sensowny, ale to nawet u Korsira cieniutko. @Korsir mógłbyś potwierdzić czy te kwoty są realne? Tak z ciekawości.

Kanał Zero też cienko, jak na taką ilość sprzętu i ludzi w to zaangażowanych. Pewnie głównie żyją ze współprac.
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic No nie znam dokładnej liczby pracowników. Ale do tego dochodzą koszty wyposażenia, prądu i reszty opłat, robią to w jakiejś nieruchomości. 350k na takie przedsięwzięcie to jest drzazga. Ja sam swoim januszeksem robię z połowę tego przychodu a jestem drobinką. Pamiętaj o istnieniu ZUSu i podatkach. Na 100% ze współprac i reklam muszą mieć wielokrotność tego przychodu.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Jeśli Odyn ma taką kasę to gość musi być mega sknerą bo wygląda jak dziad, jedynie Korsir jakoś wygląda(jedyny chyba normalny z tego Universum, bo nawet ma kolegów), a co do Yana i Milicjanta: ,,Chłopaki weźcie się za jakąś robotę bo raczej lepiej już nie będzie'' ;)
  • Odpowiedz
Jeśli Odyn ma taką kasę to gość musi być mega sknerą bo wygląda jak dziad


@Tom3kt: wlasnie to jest dziwne ale mozna zoabczyc ze duzo zarabia jak tankuje za 500zl nonstop ze kasą nie gardzi ale wiadomo to paliwo i na zarcie tez duzo wydaje ale troche sknerowatyr jest no chyba ze wszystko daje na sklep cale siano
  • Odpowiedz
@Dejwor: Odyn chyba najzwyczajniej w świecie jest skąpy. Kasa właśnie trochę gardzi bo odrzuca pewnie takie współpracę o które gejowska para ze Szwecji by się dała pokroić i zgwałcić kobiecie [baby bleee]. Zwrotnagejzpasji wyłudza l4 więc ma za co żyć. Sklep jest samowystarczalny więc nie musi mieć kroplówki w postaci odyna a szybciej to Odyn ma %. Wyżej też było, że w kanale zero pracuje kilka osób a raczej w
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Mocno zaniżone statystyki. Yanek ma około 3000-3500zł. Korsir bardziej 12-15k. Odyn koło 30k. Stawki z miesiąca na miesiąc idą do góry, choć w wakacje różnie to bywa. Kanał Zero ciągnie po 550-600k miesięcznie z Adsense, co Krzysiek potwierdził nawet dzisiaj.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu, oni bazuja głownie na reklamach, jak oni (z tego co pamietam na początku mówił Stanowski) maja 600k? 800k? stałych wydatkow co miesiac
Mogę źle pamiętać ale coś takiego mi sie obiło o uszy
  • Odpowiedz
@aloz: nie jest skąpy, jest prosty. Potrzeby żywieniowe sprowadzone do poziomu: pasza, zwiedzanie sprowadzone do poziomu: "tu nie wejde, nie wiem, co to, restauracje nie dla mnie, atrakcje nie dla mnie". Najlepiej się czuje, kiedy stanie niedaleko śmietnika, daleko od ludzi, nic nie zobaczy, nic nie spróbuje, nic lokalnego nie kupi, nażre sie styropianu i syfu z lidla. Człowiek zamkniety na świat, zero ciekawości, zero wiedzy, zero obycia. To co
  • Odpowiedz
@Oshdust: i mimo to dalej łaknie cudzych obrączek i pierścionków a na słowo zlecenie to aż orgazmu dostaje - błee swoją drogą. Kupę wali po krzokach a śmieci podrzuca do miejskich śmietników. Prawdziwy człowiek sukcesu :)
  • Odpowiedz