Wpis z mikrobloga

nie wiem czy w rosji czytaja hobbita, moze miec problem ogarnac


@robertkk: Tolkien jest akurat mega popularny w kacapowie, nawet swoje adaptacje mają ( ͡º ͜ʖ͡º)
LeonL - >nie wiem czy w rosji czytaja hobbita, moze miec problem ogarnac

@robertkk: ...
  • Odpowiedz
@sEB-q: Tak, ale rosyjskie ofiary. Guilty pleasure. Ja tylko zwracam uwage huraoptymistow, że ta wojna to katastrofa społeczna i ekonomiczna dla Ukrainy, pomijając straty wojskowe
  • Odpowiedz
@Aster1981: Taka kroplówka nie daje zbyt wiele. Ten sprzęt powinien wejść dużo wczensiej, w wielkiej ilości. Pozamiatać kacapstwo, zrobić pokazowy rajd, ustalić precyzyjnie o co walczymy, co oddajemy i usiąść do stołu z lepszej pozycji
  • Odpowiedz
@wwkbt: tez tak uwazam. Powinnismy sami jako NATO wdrozyc strefe zakazu lotow juz poczatkiem 2022 i wytluc kacpatwo z powietrza. Nic wowczas nie oddawac tylko odbic calosc terenu Ukrainy, a po rosyjskiej stronie ustalic ze 100km pas strefy zdemilitaryzowanej.

Jednak politycy sie na to jeszcze nie zdecydowali, tylko na "gotowanie zaby". Najpierw tylko postruska bron, dopiero potem starsza zachodnia, HIMARSy, potem pociski powietrze ziemia, zachodnie ale podpinane pod ukrainskie mysliwce.
  • Odpowiedz