Wpis z mikrobloga

@kopfmann0: Można by zadać sobie pytanie czy mocodawcy by chcieli, żeby Stano Stonoga na nowo wypromował, bo jego "gwiazda" już całkowicie zgasła? Stano pewnie jednak zrobi risercz i wyjdzie mu w tabelkach, że to się po prostu nie opłaca :)
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: jakbys pokemony ogladal to nie byloby sie czego wstydzic, to nie 2010 gdzie to bylo hobby dla nerdow

ale ty ogladasz patostreamy i inne gowno, wykorzystujesz swoj czas wolny zeby ogladac okladajacych sie przestepcow i zboczencow, parodie WWE, ale w prawdziwym zyciu xD, chory twor ktory nalezy tylko potepiac.. i ty chcesz mowic ludziom kogo maja ogladac, a kogo nie xD
  • Odpowiedz
@katopa: ale ty tępy jesteś to ręce opadają , z góry stwierdzasz co oglądam z góry stwierdzasz co w prawdziwym życiu a jedyne co robisz to n----------z jakieś wylewy na wykopie prawde ci napisałem a że tego nie ogarniasz to już nie moja sprawa bo wsumie to c--j mnie to obchodzi ; )

czytanie ze zrozumieniem ; )
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: jestem przeciwnikiem picia mleka bedac doroslym, to zwyrodnienie ludzkiego gatunku

ale ty tam mozesz dalej swojego starego doic jak cielak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@katopa: to papieru do zamrażarki , bo cie sranie ładnie piecze widze , posty z kibla piszesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrzutki na starego będąc dorosłym ty patrz co piszesz bo w oczy szczypie
  • Odpowiedz