Wpis z mikrobloga

Kupiłem nówki perfumy Azzaro Wanted By Night w sklepie stacjonarnym notino. Generalnie flakon wygląda jak podróba. Wydaje mi się że górna część powinna być bardziej ciemna i pociski powinny być być utworzone z innej części metalu, u mnie wszystko jest zlane z jednej blachy.
#perfumy
kopyta_doskonale - Kupiłem nówki perfumy Azzaro Wanted By Night w sklepie stacjonarny...

źródło: IMG_5293

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopyta_doskonale: Ja mam wersję The Most Wanted Parfam i wygląda podobnie jak Twoja. Pociski nie są osobno, górny dekiel wylany jest z jednego kawałka blachy. Kupowałem na Notino, opakowanie było zafoliowane, nie podejrzewam, że jest to fejk.
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale: ta, była zmiana. Bardzo możliwe że sam zapach też się zmienił - nie miałem do czynienia z obiema wersjami. Zmieniło się opakowanie jak i flakon. Co ciekawe - jeden z nich (ten nowy) sprzedałem, koleś oskarżył mnie że sprzedałem mu fejka, bo też wcześniej uzywal wanted by night i flakon się różni, twierdzi że zapach też. Fake to nie mógł być bo kupiony w ultra legitnym sklepie
  • Odpowiedz