Wpis z mikrobloga

lewaczki widzą równość tylko w równych zarobkach i sprowadzaniu brudasów z Afryki, wszystko inne mają w dupie


@PodniebnyMurzyn: dobrze że miałem zcashowane w 2 karcie. "Ta akcja jest dla ciebie teraz niedostępna" To pa tera modq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grim_fandango: moment - fizycznie jest kobietą od urodzenia, a ma chromosomy XY. To się zdarza w naturze. Według wykopu jakiej ona jest teraz płci? Bo siedząc tutaj nauczyłem się, że jak ktoś się urodził z benisem to jest facetem, a bez beniza kobietą i nie ma więcej dyskusji, cała reszta to lewackie gadanie. Cała nauka z wykopu poszła w piach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grim_fandango: mnie prawaki wyzywają od lewaków xD, ale nigdy nie dopuscilbym osoby o chromosomach xy by walczyła z osobą o chromosomach xx, no #!$%@? akcja, #!$%@?ć te bokserskie federacje #!$%@?, jak można nie mieć mózgu i dopuszczać do czegoś takiego
  • Odpowiedz
@grim_fandango:
Przyszła na świat, lekarz kut@$a nie stwierdził, wpisał, że kobieta i tak zostało. U nas pewnie by przeszła jakąś tranzycję czy coś, ale u niej w kraju jest za to kara śmierci. Prawacki raj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grim_fandango:

I ma chromosomy XY.


@southlander: jest na to jakiś dowód? Bo ja znalazłem, że jest tylko niepotwierdzona wypowiedź jakiegoś typa. Poza tym podobno sprawa jest prosta - jest penis facet, jest wagina to kobieta. Zawsze prawaki podkreślają, że to oczywista sprawa i każde dziecko na oko odróżni która to z 2 płci. No chyba, że podejrzewacie, że ma penisa, tylko go ukrywa?
  • Odpowiedz