Wpis z mikrobloga

Nowość - obserwowanie dyskusji na Wykopie (ツ)

Od teraz możecie obserwować konkretne dyskusje i otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach w wybranych przez siebie wątkach. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco i nigdy nie przegapicie interesujących Was rozmów!

Obserwowanie dyskusji jest proste i dostępne bezpośrednio z poziomu każdej dyskusji, zarówno w znaleziskach, jak i przy wpisach. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich nowych komentarzach w wątku. Powiadomienia wyświetlimy na górnej belce serwisu, tak aby zawsze były pod ręką, widoczne od razu po zalogowaniu. Wszystkie swoje obserwowane dyskusje możecie łatwo przeglądać w zakładce Obserwowane - to miejsce, gdzie znajdziecie wszystkie śledzone przez Was wątki w jednym miejscu, co ułatwia śledzenie i uczestniczenie w obserwowanych rozmowach.

Domyślne obserwowanie własnych wątków możecie zmienić w ustawieniach konta ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czekamy na Wasze opinie! Co sądzicie o tej nowej funkcjonalności? Czy jest coś, co chcielibyście w niej zmienić lub dodać? Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ chcemy, aby Wykop był miejscem, które najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby (ʘʘ)

Pozdrawiamy
Zespół Wykop.pl

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop
wykop - Nowość - obserwowanie dyskusji na Wykopie (ツ) 

Od teraz możecie obserwować k...

źródło: Dyskusje

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: To jeszcze zróbcie wyłączanie powiadomień w danym poście. Człowiek coś skomentuje na głównej a później co chwile dostaje powiadomienie przez kilka dni bo jak nawet nie odpowiadają mi to by skomentować klikają "Odpowiedz" co automatycznie dodaje @nick co skutkuje powiadomieniem. (_ )
  • Odpowiedz
@wykop: Przydałoby się grupowanie powiadomień. Bo jak klikam w jedno powiadomienie to i tak już widzę wszystkie inne odpowiedzi.
Musiałbym klikać w każde powiadomienie osobno żeby je "wyczyścić" albo kliknąć "wyczyść wszystkie" ale wtedy mi wyczyści też te których nie przeczytałem.
andbatros - @wykop: Przydałoby się grupowanie powiadomień. Bo jak klikam w jedno powi...

źródło: iga

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop: A mnie się podoba. Tylko mam nadzieję powiadomienie będzie prowadzić do wszystkich komentarzy, a nie tylko wyplusowanych i będzie trzeba klikać "pokaż więcej".
  • Odpowiedz
  • 6
@andbatros: Grupowanie również mamy w planach :)) Rozważamy też automatyczne odczytanie wszystkich powiadomień z tego samego wątku, po to abyś właśnie nie musiał klikać każdego powiadomienia osobno :)
  • Odpowiedz
  • 0
@wredny_bombelek: Wierzymy jeszcze, że dasz szansę funkcjonalności. Ułatwia ona śledzenie tego co dzieje się w wątku, gdy nie jesteś do niego wołany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz