Wpis z mikrobloga

Od dawna nie ogladałem gniota od Klapka, włączyłem sobie do snu i co ja tam zobaczyłem. Cały odcinek od rana do wieczora chodzi ten bej niedomyty ze śpiochem w lewym oku.
Rozumiecie to że on rano niewiadomo czy umył twarz czy nie i cały dzień nie przepłukał jej wodą po jedzeniu czy po jeździe na skuterku ()
Mam poważne wątpliwości czy on zmienia gacie codziennie i czy bierze prysznic. Pewnie nie, kładzie się zachlany w piórniku i łazi w tych lumpach aż mu Phanna nie zwróci uwagi.
Reszty gniota nie ma co opisywać, to samo co zawsze, w lewo i w prawo, żarcie i opowiadanie głupot.
#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hexenbrenner: Wiele miesięcy nie widziałem gniota klapkowego ale wczoraj widziałem gniota cebe. Szedł do burger kinga, zjadł dwa burgery i ponarzekał, po czym droga powrotna do domu, na której zauważył jakąś siłownię. Takiego pozbawionego treści gniota to nawet chyba klapek nie wrzucał. Skrót jego gniota dałoby się w jednym zdaniu napisać.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: przecież Klapek to jeb.ny brudas i patałach, tyle że takie rzeczy się wynosi z domu.
W tych temperaturach w których oni żyją to pewnie prysznic minimum 2 razy w ciągu dnia, i też nie wiele daje, ale widać i po Klapku i po Prezesie że to brudasy, pewnie wali od nich na maxa.
Klapek po rzekomej siłowni potrafił cały dzień w tej samej koszulce popierdzielać.
Mendy przeczytają i zaraz
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: @adik75 wystarczy popatrzeć na ubrania klapka jak z biegiem miesięcy blaknieją od potu.
Bej przecież oszczędzał na wodzie zabierając rodzinkę na basen.
Jął Klapek prowadził homstaying marudził na hydrofor który mu zbyt często hałasuje kiedy goście biorą prysznic xD
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: No tak, bo ta podróż to pamiętajmy, że była jego pierwsza podróż samolotem w życiu i pierwszy wypad turystyczny, o ile można to tak nazwać. On nigdy nie był w swoim 39 letnim życiu na wakacjach. Sam to powiedział.

W Tbilisi za siłownię zapłaciłem 205 lari, to jest 75 usd za miesiąc a jednorazowe wejście w zależności od siłowni było 20-50 lari, czyli 7-18 usd, dlatego wziąłem jednak miesiąc.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: wkurzają mnie takie ujęcia na twarz u różnych vlogerów, nie tylko tych z Kambodży. Oni naprawdę myślą zaślepieni w swym narcyźmie bądź ignorancji, że widzów zachwyca zbliżenie na ich twarz z detalami?
  • Odpowiedz