Wpis z mikrobloga

Nasze p0lki w porównaniu do amerykanek to prawdziwe anioły. To, jak się zachowują te rozpieszczone baby zza oceanu, przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Najpierw Coco Gauff pokłóciła się z sędzią, zaczęła płakać i krzyczeć, że to nie jest fair, bo jest ciągle oszukiwana. Przegrała. Później inna amerykanka, Emma Navarro przegrała z Chinką i dając upust swojej frustracji spowodowanej bólem dupy rzekła:
"Powiedziałam jej, że nie szanuję jej jako przeciwniczki. Myślę, że podchodzi do rzeczy w dość brutalny sposób. Naprawdę trudno jest się mierzyć z takim rywalem, którego nie szanuję."
Kolejny absurdalny atak słowny miał miejsce ze strony Danielle Collins po meczu z Igą Świątek, której nie potrafiła pokonać ani znokautować.
"Powiedziałam jej, że nie musi być nieszczera w związku z moją kontuzją... nie potrzebuję fałszu. Wiele dzieje się na oczach kamer, widzimy ludzi z charyzmą, którzy są tacy sami w szatni. Ja nie miałam takich doświadczeń, nie czuję, że ktoś powinien być nieszczery. Powinno się być takim, jakim się jest naprawdę. Potrafię to zaakceptować, nie potrzebuję fałszu."
Czy faceci w tenisie też się co chwila tak dissują? Nie potrafią się zachować z klasą i robią afery? Czy to tylko przypadłość kobiet?
#redpill #blackpill #tenis #paryz2024 #p0lka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndrzejBabinicz:

Powiedziałam jej, że nie musi być nieszczera w związku z moją kontuzją... nie potrzebuję fałszu.

Oczywiście, że Iga nie musiała się odnosić do jej "kontuzji" bo była ona z p1zdy wyciągnięta, ten ćwierćmózg dostał takich fikołków na bani, że nie wyrobiła psychicznie a teraz gra debla jakby gdyby nigdy nic..
  • Odpowiedz
@Pnnn: Tak, tak, najbardziej jak człowiek zachował się np. Kyrgios, gdy w przerwie meczu symulował masturbowanie się butelką. Albo gdy rzucił krzesłem podczas meczu ostro przy tym przeklinając, albo gdy nie chciał grać bo mu dali ręcznik nie tego koloru (ten anioł z należnymi mu wyłacznie mężczyznom prawami wyborczymi) awanturował się że chce biały ręcznik i że nie rozpocznie gry dopóki go nie dostanie. Albo jak wydzierał się że pewna
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: Jest cała masa prostaków, zachowujących się jeszcze gorzej niż dziewczyny. Wypisałam w innym komentarzu zachowania Kyrgiosa, ale z takich słownych, to podczas drugiego seta w meczu z Wawrinką, powiedział mu że Kokkinakis (kumpel Kyrgiosa) przespał się z jego dziewczyną (Donną Vekic). Jestem już trochę zmęczona upałem, na spokojnie przypomnę sobie więcej takich kwiatków.
  • Odpowiedz
@Pnnn: Nie tylko Grecy, Rosjanie są tacy sami, Amerykanie nie lepsi (który to nazwał klaunami swoich przeciwników, już tu na igrzyskach? Gdyby Collins nazwała tak Igę albo Iga ją, byłaby wielka afera, ale panom to uchodzi, bo jak widać, nikogo u nich takie zachowania nie dziwią).
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz wydaje mi się że internet rozpromował dramy i gównoburze, przez to że emocjonują gawiedź co idzie w parze z monetyzacją, tak że stały się modne. Kiedyś osoby publiczne mimo iż pewnie bywały #!$%@? gryzły się w język by wyjść z klasą
  • Odpowiedz