Wpis z mikrobloga

Iga Świątek:
- Cóż… Nigdy nie zrobiłam nic niemiłego w jej kierunku. Właśnie chciałam jej pogratulować udanej kariery, bo wiemy, że to jej ostatni rok. Szczerze: nie wiem, o co jej chodziło. Nie miałyśmy żadnych interakcji, które mogłyby coś takiego spowodować.

Danielka to frustratka, która nie umie przegrać i tyle.
#tenis #paryz2024
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 632
@willyfog: Iga powiedziała jej, że życzy jej zdrowia, a ta do niej, że nie musi być nieszczera XDDDDDDD

Każdy wie, że Amerykanka mogła dograc ten mecz, ale psycha jej padła.
  • Odpowiedz
@Madziol127: wyszla frustracja. 2 partia byla jej. w 3 Iga zaczeła dawać jej łomot. Więc zaregowała tą docinką, ze Iga jest nieszczera tzn jej zyczenia do Collins wg Amerykanki byly nieszczere. Tak to widze.
  • Odpowiedz
@Madziol127: Na pewno wkurzyła się że Iga bardzo mocno przeciągnęła przerwę po jej wygranym secie i oczywiście na to że przeszkadzała jej w serwisie (co Iga bardzo często robi) a w końcu pewnie odnowieniem sie kontuzji mięśni brzucha (dywaguje) i w końcu swoją frustrację ujęła w złych słowach.
  • Odpowiedz
@Madziol127: i jeszcze mówi to AMERYKANKA gdzie oni kurva maja w genach pytać każdego jak debil z usmiechem, jak się masz i czy miło spędziłeś weekend itp... zeby 3 sekundy później #!$%@? ci dupe za plecami xD
¯\(ツ)/¯
#takaprawda
  • Odpowiedz