Wpis z mikrobloga

#paryz2024 #szermierka #igrzyskaolimpijskie #olimpiada

Może i się nie znam bo jestem facetem i nigdy nie byłem w ciąży, ale branie udziału w zawodach szermierskich w siódmym miesiącu ciąży wydaje mi się totalnym debilizmem a nie postawą do podziwiania.

Je***ęty eurosport jeszcze dodał emoji klaszczących rączek oh ah jaka ona wspaniała.

https://www.youtube.com/watch?v=0KiT4mK0IEI
TurboBlejzer - #paryz2024 #szermierka #igrzyskaolimpijskie #olimpiada

Może i się nie...

źródło: image

Pobierz
TurboBlejzer - #paryz2024 #szermierka #igrzyskaolimpijskie #olimpiada

Może i się nie...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboBlejzer: była wczoraj taka w lucznictwie, ale to inny sport. rywalka przecież na pewno nie unikała trafien w brzuch, startuje to niech się liczy z konsekwencjami, nie ma taryfy ulgowej. debilizm.
  • Odpowiedz
@TurboBlejzer @iselilja @felerny ale ze co? Że tym kijkiem może przebić powłoki brzuszne i uszkodzić w jakiś sposób płód? :D Czy was pogrzało?

Może od razu przykuc ja do łóżka na 9 miesięcy bo jeszcze jej się coś stanie? :D

Protip: zła dieta stwarzasz dziecku większe zagrożenie niż aktywnością sportowa - nawet taka.
  • Odpowiedz
@ShooleR: XDDD a czy ktoś mówi o przebiciu lol? niech się wywali na brzuch z tej planszy gdzieś, nie wiem czy takie "ciosy" bezpośrednie w brzuch też są dobre dla tak zaawansowanej ciąży. najwyżej zacznie rodzić tam XD
  • Odpowiedz
@iselilja no to jak nie przebicie to jakie zagrożenie widzisz dla ciąży? Pokaż mi gdzie są zalecenia mówiące o zakazie uprawiania sportu/poruszania się? :)

Wiecie cokolwiek na temat patologii ciąży, mechanicznych uszkodzeniach brzucha/płodu czy zrobiliście doktorat po przeczytaniu informacji? :)
  • Odpowiedz
@ShooleR: A czy ktos mowi, ze nie mozna trenować? XD przecież można trenować jak ktoś to robił wiele lat wcześniej to w niczym to nie przeszkadza, chodzą na siłownie etc. ta Sułek ćwiczyła do końca. Chodzi o bezpieczeństwo - tak jak pisałam zwykły upadek na brzuch w zaawansowanej ciąży to już jest jakieś zagrożenie. inaczej jak masz trening i kontrolowane warunki, a inaczej jak masz starcie z przeciwniczką, która nie
  • Odpowiedz