Wpis z mikrobloga

@bobsley33: Nie kumam, to ma tyle kasy żeby lecieć na Jamajkę, ale dołożyć się do rachunku to księżniczka nie może. Zresztą po co ja się produkuje, jak laska specjalnie wkleja takie gówno, żeby podbić sobie zasięgi gównoburzą a w opisie ma pewnie OF.
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: MLM też pasuje. Motyw silnej niezależnej kobiety, która sama zarabia na swoje potrzeby i stać ją na wszystko. "Chcesz wiedzieć jak? Napisz priv a udzielę Ci więcej informacji" XD I tak się łowi karynki a faceci w komentarzach nabijają zasięgi tocząc wojnę.
  • Odpowiedz
@bobsley33: nie rozumiem o co jej chodzi, będąc niezależną finansowo mogę sobie lecieć na Jamajkę a nawet i na księżyc nie pytając niebieskiego o to czy poleci ze mną ani nawet o zgodę (a jak poleci to mogę za niego zapłacić), ale wtedy też tym bardziej się będziemy dzielić 50/50 ( _)
  • Odpowiedz
@kontophone: I oczywiście w bio formularz, w którym są pytania typowe dla MLM. Aż mnie kusi żeby wypełnić i dowiedzieć się JAK MOGĘ SZYBKO ZOSTAĆ NIEZALEŻNĄ FINANSOWO PODRÓŻNICZKĄ I PANIĄ WŁASNEGO ŻYCIA XD
  • Odpowiedz
@bobsley33 Cześć!
Nazywam się Magda Popowicz i pracuję z czołową firmą zajmującą się inwestowaniem na rynku forex, krypto i NFT oraz networkingiem. Moim celem jest pomóc Ci zbudować niezależność finansową przy wykorzystaniu możliwości XXI wieku, czyli telefonu oraz internetu. Buduję również zespół ambitnych ludzi, którzy mają ogromny potencjał i chcą go wykorzystać, bądź są zmęczeni obecną sytuacją życiową, zarobkami oraz codziennym otoczeniem w jakim się znajdują. Dlaczego? Bo sama byłam w
  • Odpowiedz