Wpis z mikrobloga

Co się dzieje jak przechodzę z księgowej na samodzielną księgowość w infakcie? Dostaje jakieś dokumenty od nich? Czy są jakieś poradniki może w internecie fajne jak prowadzić własną księgowość? Teraz nie będę miał zleceń przez dłuższy czas więc chce powycinać koszty #infakt #jdg #podatki z góry dzięki za informacje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baryla1m3: jak prowadzisz dg - to musisz mieć pod ręką księgową, która ci wiele rzeczy załatwi, od tego jest, ja w życiu bym online ksiegowej nie chciał - czasami wiesz jakaś mała "kombinacja", czasami coś ci podpowie, a infakt to tylko suche in formacje i rozliczenia, do tego ceny z d--y.
  • Odpowiedz
  • 0
Hmm, może racja, tylko tak jak mówię teraz raczej będę zawieszał działalność na 3-6 miesięcy i chciałbym jakoś przez ten czas na samodzielną księgowość przejść i zawiesić działalność
  • Odpowiedz
@Baryla1m3 przy zawieszeniu działalności kwota za prowadzona księgowość jest naliczana u twojej księgowej? Zapytaj - często to kwota tylko za utrzymanie bazy u mnie np. Nie ma żadnych płatności za okres zawieszenia
  • Odpowiedz
@Baryla1m3: tak, możesz wystąpić o dokumenty do dotychasowej księgowości, inFakt oferuje możliwość importowania faktur z innych systemów księgowych ew inport ręczny (CSV, XLSX).

czemu infakt jest zły? Pytam z niewiedzy

też nie rozumiem tej mody na hejtowanie inFaktu, chyba to przez ich dość agresywny marketing, ale nie sugeruj się, sam poczytaj co mają w ofercie. Ja jestem bardzo zadowolony i w drugą stronę - bardzo sie cieszę, że nie zdecydowałem
cebula12klocuch13 - @Baryla1m3: tak, możesz wystąpić o dokumenty do dotychasowej księ...

źródło: 5bd27b2709fcfdf3c16963bab03c3d3bcc15f95c0a6f2433aec8ac4c82d3d6a4

Pobierz
  • Odpowiedz
@Baryla1m3: Jestem księgową i przez 1/2 roku pracowałam w Infakcie. Chętnie odpowiem Ci na Twoje pytanie: ponieważ Infakt jest nieuczciwy, nie dba ani o klientów, ani o księgowych, a jedynie o swój zysk i tylko temu absolutnie wszystko jest podporządkowane. A żeby nie być gołosłową wystarczy przeczytać umowę, którą podpisuje z księgowymi oraz z klientami. Dlatego nie chcę współpracować z tą firmą, ponieważ nie chcę firmować swoim nazwiskiem tak dalece
  • Odpowiedz