Wpis z mikrobloga

Xawery Masiuk to polski płaczek nierozumiejący kultury Zachodu - dr Piotr Napierała

"No słuchajcie, normalnie nie oglądam tych durnych wygibasów, ale jeden z patronów przysłał mi artykuł jak jeden z polskich sportowców. Hehehe sportowców - czytaj - debili - płakał, że ojejej, ojejej nie wygrał taplając się w kałuży! Ojojoj nie będzie medaliku za wygibasy w wodzie. I słuchajcie... słuchajcie... on narzeka... niech no to znajdę (łapie się za okulary i patrzy w ekran monitora)... On narzeka, że coś tam we Francji nie tak z wodą, że coś tam źle przygotowali. Słuchajcie, dla mnie to jest wstyd. Ja tam od pewnych znajomych słyszałem, że te Igrzyska w Paryżu to są tip top i każdemu się podoba. To samo możecie sobie przeczytać nawet w prasie francuskiej. Jak się za to nie podoba temu Makciukowi czy jak mu tam - TO NIECH #!$%@? Z FRANCJI (dramatyczna pauza i psychopatyczne spojrzenie w kamerę) NIECH SIĘ #!$%@? OD FRANCJI I PRZESTANIE NAM PRZYNOSIĆ WSTYD. Proste? Proste! No...

#napierala #bestiazewschodu #francja #paryz2024
Mjj48003 - Xawery Masiuk to polski płaczek nierozumiejący kultury Zachodu - dr Piotr ...

źródło: Masiuk

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Mjj48003: jakość wody naprawdę jest zła, ponieważ paryzanie mieli w planie hurtowo wysrać się do Sekwany celem zrobienia na złość babcojebcy. Podejrzewam, że znaczną część tych małp groźbę zrealizowała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zayatzz: no nie do końca. Woda generalnie nie jest zła, ostatnie ulewne deszcze spłukały trochę syfu. Gdyby nie to, nie trzebaby przekładać zawodów. A sprawdź Wisłę w Warszawie
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: Warszawa nie organizuje igrzysk olimpijskich i na władzach Warszawy nie spoczywał obowiązek zabezpieczenia alternatywnego akwenu na wypadek fakapu, jak to robił dotychczas każdy gospodarz igrzysk. Ale to nieistotny szczegół. Największe wrażenie robi jednak to, że kilkadziesiąt tysięcy Paryżan zupełnie na serio zamierzało spyerdolić się do rzeki w proteście przeciw Makaronowi. U nas, w zascianowej i zacofanej Polace jeszcze nie osiągnęliśmy tego etapu obywatelskiego nieposłuszeństwa i póki co nie sramy
Zayatzz - @PiotrFr: Warszawa nie organizuje igrzysk olimpijskich i na władzach Warsza...

źródło: 1000012344

Pobierz
  • Odpowiedz