Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej przechowywać susz? Wrzuciłem dwie torebki 62% do regulacji wilgotności (dorzucę za kilka dni jeszcze dwie bo mam 15g suszu). Susz zostawiłem w oryginalnym opakowaniu od slab bo słyszałem, że w razie kontroli jest to dość ważne.

Zastanawia mnie jednak czy mogę ten susz odrazu cały zmielić i w taki sposób przechowywać. Wpłynie to na jakość na dłuższą metę? Może przy kontroli jest to problematyczne?

#medycznamarihuana
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@asthicore Tak jak mówi @freelook zmielenie ziela to sposób na wysuszenie 10 razy szybciej.
W sklepach z cygarami możesz kupić saszetki do utrzymywania wilgoci powietrza. Połącz to ze szczelnym pudełkiem na żywność (najlepiej żeby było jak najmniejsze aby tylko wszedł susz i saszetka)

Jak chcesz pójść po bandzie poczytaj o humidorach.

Wersja tanio/travel - pojemniczki próżniowe. Mam taki z firmy Champ High. Susz dużo dłużej trzyma wilgoć, nie uwalnia też
  • Odpowiedz
jak Ci mocno zeschnie to wrzuć sobie skórkę z cytryny bądź pomarańczy do palenia. Wyrówna to poziom wilgoci w topach a dodatkowo zarzuci aromatem konkretnego Orange haze


@Flamaster1231: XDD chłop napisał że ma saszetki 62% to po co skorka z cytryny? Żeby spleśniało?

Wystarczy w temperaturze do 20 stopni, saszetke wrzucic, oryginalny pojemnik i jest cacy. I nie na słońcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nawet
  • Odpowiedz