Wpis z mikrobloga

Myślicie że #frajerzyzmlm naprawdę nie widzą jak bardzo są śmieszni i absurdalnie nierealni próbując przekonać wszystkich, że zarabiają setki miliardów dolarów dziennie a klikanie na telefonie przedstawiane jest jako prowadzenie własnej firmy o globalnym zasięgu? Czy lepszą taktyką naganiania na piramidę nie byłoby sprzedawanie tego jako dodatkowy zarobek 2-3k/mies za poświecenie trochę wolnego czasu po normalnej pracy? Myślę, że takie realniejsze przedstawienie sprawy skusiłoby o wiele więcej ludzi do wejścia w ten "biznes".
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierre_Dzoncy: ale taka narracja trafia do ludzi ułomnych. Zawsze powtarzam że najłatwiej zarobić na idiotach. Czlowiek który chciałby sobie dorobić do pensji od początku wie że to scam i gówno więc w to nie wejdzie. A cymbał uwierzy że "klikaniem w telefon" można zostać milionerem. Tylko człowiek o iq ogórka małosolnego łyknie te filmiki z "ekskluzywnych" hoteli i uwierzy w tę całą otoczkę typu drogie auta, ubrania, czy zegarki. Także
  • Odpowiedz
@Pierre_Dzoncy: nie, wchodzisz po same jaja, albo nie wchodzisz. Zadłużasz się pod korek, a później odpracowujesz.
Tu chodzi o sprzedaż wizji tego że „pracując” godzinę zarabiasz lepiej niż na etacie będąc lekarzem z 10 specjalizacjami.
  • Odpowiedz
@dr_papieros: "Tylko człowiek o iq ogórka małosolnego łyknie te filmiki z "ekskluzywnych" hoteli i uwierzy w tę całą otoczkę typu drogie auta, ubrania, czy zegarki".

No właśnie o to mi chodzi. Naganiacze na ten scam wchodzą już na taki poziom absurdu w zarobkach, że mogą w to uwierzyć tylko wybitnie głupie jednostki a takich jest dużo mniej niż ludzi chcących sobie dorobić. Gdyby zeszli na ziemię z zarobkami i zrezygnowali
  • Odpowiedz
@Pierre_Dzoncy
Problemem nie jest to, jak przestawiają zarobki, tylko jak przedstawiają to, na czym się zarabia.
Kopiujesz sygnały z grupy do apki do handlu kryprowalutami i zadabiasz setki tysięcy miesięcznie. Kto wnto uwierzy? Tylko ktoś z deficytem inteligencji.

Jedyna opcja, to sprzedawać marzenia o bogatym życiu, podróżach i super zarobkach dla ludzi, którzy nie mogą w swoim nic osiągnąć.
Ich celem są tylko idioci, którzy nie łączą prostych kropek.
  • Odpowiedz
  • 2
@diarrhoea w mlm scam wchodzą ludzie, którzy nic nie potrafią, nie mają wyuczonego fachu. Tacy, którzy chcą zarobku na już i szybkich efektów. Znam typa, który w to wszedł, mnie też próbował wciągnąć, ale jak zobaczyłem, że musi wstawać w środku nocy, aby obejrzeć pakiety reklamowe i wykupić następne, bo w innym wypadku nie będzie miał zarobku. To podziękowałem a typ utopił w to 30k :)
  • Odpowiedz
Czy lepszą taktyką naganiania na piramidę nie byłoby sprzedawanie tego jako dodatkowy zarobek 2-3k/mies za poświecenie trochę wolnego czasu po normalnej pracy?


@Pierre_Dzoncy: nie ten target. Jeśli ktoś już ma jakąś pracę, która zapewnia mu dość stabilny byt to ma też w głowie nieco więcej rozumu niż typowy mlmiarz. Taka osoba będzie też miała niższą skłonność do ryzyka, nie będzie chciała bawić się w krypto albo forex, więc znów -
  • Odpowiedz
@nativ
Tam na samym starcie powinny się świecić czerwone lampki. Ktoś twierdzi, że zarabia setki tysięcy miesięcznie tylko klikając w telefon, ale podnieca się bonusem 4000 zł od firmy, który dostał 1% uczestników piramidy. Zarabia setki tysięcy, ale wypisuje do obcych ludzi byle ich zrekrutować i mieć z tego 1000 zł.
Nic a nic nie śmierdzi tutaj
  • Odpowiedz