Wpis z mikrobloga

Nieidealne video, ale fajnie systematyzuje zachowania. Mogą istnieć błędy matrixa czyli kobiety, które nie lecą na wygląd, ale w 99% to jest cringy jak "brzydki" facet zagaduje do kobiety. Cringy z punktu widzenia kobiety. #mgtow to nie tylko forma życia bez kobiet, ale przede wszystkim szanowanie siebie. Jak kobiety Cię nie chcą to nie upodlaj się przed nimi. Nawet jak znajdziesz jakąś to po kilku, która będzie się Tobą brzydzić i dlatego będziesz miał martwą sypialnię.

To co zauważyłem tu ostatnio to to, że te hipergamiczne bestie chcą znormalizować brak seksu w związku. Ja już nie mam słów do kobiet w Polsce. One zrobią wszystko, żeby nigdy się nie przyznać, że robią coś źle. Polki mają tak wyiebane ego w kosmos, że NASA powinna skorzytać z tej wiedzy a znacznie szybciej skolonizujemy galaktykę.

PS: A zarzut mizoginizm na mnie nie działa już. Kobiety manipulują, żeby zrzucić winę za to co robią na kogoś innego. To tak jak złodziej przyłapany mówi, że policjant jest rasistą więc powinien pozwolić mu kraść.
#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw
LostHoldenCaulfield - Nieidealne video, ale fajnie systematyzuje zachowania. Mogą ist...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach