Wpis z mikrobloga

Dzien bez zaorania fajnopolactwa dniem straconym. Prosze bardzo pan Szejnfeld z platformy fajnopolackiej probuje zrobic z ludzi idiotow, ze on wcale tam nie widzi zadnego wysmiewania chrzescijan i ze to taki tam zupelnie normalny spektakl byl na tej ceremonii otwarcia IO. Na szczescie szybko zostaje wyjasniony i zezlomowany. Ja nie wiem jak mozna glosowac na cos takiego jak PO ktore na kazdym kroku probuje obrazac ludzka inteligencje. Mnie takie cos co powiedzial ten smieszny fajnopolak po prostu obraza, obraza maja inteligencje. Serio nie wstyd wam glosowac na kogos kto chce zrobic z was na kazdym kroku glupa? Macie wy w ogole jakikolwiek chocby minimalny szacunek do siebie? xD

JulianGangol - Dzien bez zaorania fajnopolactwa dniem straconym. Prosze bardzo pan Sz...
  • 12
  • Odpowiedz
Ja nie wiem jak mozna glosowac na cos takiego jak PO ktore na kazdym kroku probuje obrazac ludzka inteligencje.


@JulianGangol: ja zagłosowałem na PO, bo w najmniejszym stopniu obraża ludzką inteligencję. W porównaniu do takiej Konfy Sosnierza - no to jest przepaść na korzyść Koalicji.
  • Odpowiedz