Wpis z mikrobloga

@artpop: @Keffiro: Też cieszę się z tego, że zalegalizowali związki, ale co do adopcji wciąż jestem sceptyczny. Mimo tego, to kolejny kraj, który zacieśnia krąg wszetecznego myślenia, aż w końcu przyjdzie czas i na Polskę :)
@Keffiro: Sam chciałbym kiedyś móc wychować syna, ale jak na tę chwilę, uważam, że to jeszcze za wcześnie na dawanie wolnej ręki do adopcji. Liczę, że po wielu latach badań w końcu do tego dojdzie, ale jak podkreślam, na razie jest za wcześnie. :)
@BrewNet: Widzisz kolego skoro nauczanie KK uznaje "grzech sodomski" za jeden z czterech najcięższych kategorii grzechu wręcz posiadających własną nazwę "Grzechów wołających o pomstę do nieba" to chyba przyznasz mi racje, że słabi katolicy z mieszkańców Malty.
@artpop: I tu mnie masz. Założyłem z góry, że większość a nawet 99% homoseksualistów robi "coś więcej" niż trzymanie się za ręce. Stąd moje zdziwienie, że w najbardziej katolickim kraju tak duże poparcie dla tych ludzi/organizacji. A tak na poważnie widać na jakim tragicznym poziomie jest dzisiejsze nauczanie katolickie.
Czy Malta czasami to nie jeden z najbardziej katolickich krajów europejskich?


@Polonus: @artpop: Dopiero teraz skojarzyłem, że to ta mała wysepka pod Włochami. Jakim cudem ten katoland zalegalizował związki partnerskie i to z możliwością adopcji dzieci?! :|