Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wilczynski wszyscy o tym wiemy, kolega sugeruje że wrzucasz zarzutkę bo cię boli zmasakrowanie wagnerowców w Mali, ale nie łapiesz aluzji :) Teraz zaboli cię też że nikt się na tę słabiutką zarzutkę nie złapał.
  • Odpowiedz
  • 0
@ogotai: Nic nie boli tak jak życie. Najlepsze jest to, że dla was zawsze jest to akcja ruskich trolli. Jak jest rano, to akcja ruskich trolli. Jak jest wieczorem, to akcja ruskich trolli. Cokolwiek się nie stanie to jest to akcja ruskich trolli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczynski rżniesz głupa ale ci nie idzie. Niby jak inaczej wytłumaczysz swój niepotrzebny komentarz informujący skąd pochodzi fotka, skierowany do gościa który trafnie cię zgasił podając powód twojej zarzutki i nie myląc rosyjskiego helikoptera z terenem Ukrainy?
  • Odpowiedz
  • 0
@ogotai: Widzisz, dla takiego gościa jak ty, sukcesem jest zwycięstwo w Mali. A mnie to nie obchodzi, więc bawi zarzut że można się czymśtakim kierować w zarzucaniu informacji. Ale spokojnie. Idź tropić ruską agenturę dalej. Pewnie teraz w muchostańsku spalili czołg ruskim i myślisz, że piszę ten komentarz bo mnie to boli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczynski otóż znów pomyliłeś adres, to nie ja wspomniałem pierwszy o rozpierdusze w Mali. Pisz wreszcie na temat i do właściwych osób. Oj nie umicie w propagandę towarzyszu, nie umicie...
  • Odpowiedz
  • 0
@ogotai: Tworzysz chochoła a potem dzielnie z nim walczysz. Co prawda to najłatwiejsza walka - z własnymi projekcjami - ale zwycięstwo za to bezwartościowe. Ośmieszasz się tylko, ale proszę rób to dalej, bo mi poprawia humor.
  • Odpowiedz