Wpis z mikrobloga

@Kempes: Podejrzewam ze jakby uczestnicy nie wygladali jakby wrocili z zmiany w gejowskim klubie to tez by to przeszlo ale ogarniecie tego faktu siega daleko poza zasieg zrozumienia lewicowych dzialaczy politycznych.
  • Odpowiedz
  • 2
@Satan696 Jeden rabin powie że tak, inny powie że nie... mi to się średnio podobało, ale daleki jestem od komentarzy prawackich pseudokatolików, szczególnie tych od nieślubnych dzieci, drugich żon i unieważnionych ślubów przez biskupów, o "naigrywaniu się z chrześcijaństwa" w tym występie. Poza tym, pozostała ceremonia była bardzo fajna.
  • Odpowiedz
@Satan696: a skąd wiesz jak wyglądała "ostatnia wieczerza" u Jezusa w sandałach? Masz zdjęcia? Wy ogarniacie że ten obraz to nie jest zdjęcie z czasów jezuska tylko wizja naćpanego artysty? xD
  • Odpowiedz
@Kempes: Wskazuje tylko gdzie problem i rozumiem ze czesc ludzi moze byc zwyczajnie urazone bez pomocy jakis gadajacych glow. Idea olimpiady jest wspolne celebrowanie sportu na calym swiecie a ciezko to robic jak ktos przy okazji igrzysk to uzna ze w ramach artystycznego dziela zesra ci sie na wiare, dokladnie na wiare jakies 31% ludzkosci.
  • Odpowiedz
@Kempes: A nie możemy się tak po prostu zgodzić, że Ostatnia Wieczerza jest dziełem kultury europejskiej nie przynależnym wyłącznie praktykującym katolikom, a ta karykatura była zwyczajnie nie na miejscu i pozbawiona smaku? Serio trzeba się przerzucać argumentami typu "a nie jest to ośmieszanie" albo "księża bardziej ośmieszają"?

Z resztą to raczej oczywista sprawa, że w zamyśle własnie miało to podburzać, prowokować i szokować. Tylko po co coś takiego robić na
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk:
raczej oczywista sprawa,
No właśnie, to nie jest taka oczywista sprawa... to tylko jest oczywiste w oczach katolików. A jak sami katolicy traktują swoją wiarę... wszyscy wiemy XD
  • Odpowiedz
@Kempes:
A to jak się lewactwo zesrało o nazwanie komunistycznego hymnu komunistycznym to aż zawiesili kolesia który powiedział prawdę. Więc o czym wy w ogóle mówicie...

Wolność słowa wg lewicy - możecie mówić tylko gdy jest to zgodne z linią partii
  • Odpowiedz
@Kempes:

Słowa Lennona o piosence:

To właściwie manifest komunistyczny, chociaż nie jestem komunistą i nie należę do żadnego ruchu. „Imagine” jest tym samym co piosenki „Working Class Hero”, „Mother” czy „God” z pierwszej płyty, która była dla ludzi zbyt realistyczna, więc jej nie kupowali. Zakazano jej w radiu. „Imagine” zawiera dokładnie ten sam przekaz, tylko pokryty lukrem. I niemal wszędzie jest przebojem: ta antyreligijna, antynacjonalistyczna, nonkonformistyczna i antykapitalistyczna piosenka…
  • Odpowiedz
  • 0
@ukradlem_ksiezyc: MANIFEST, a nie HYMN, czujesz różnicę? Jak nie, sprawdź w słowniku i przestań z siebie robić jeszcze większego głupka na forum publicznym (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kempes:

Próbujesz być "mondry" a wyszło, żeś sam głupi:

Hymn: uroczysta i podniosła pieśń pochwalna o apostroficznym charakterze wypowiedzi, komponowana na cześć bóstwa, szczególnej osoby, wydarzenia, ojczyzny (kraju), a także
  • Odpowiedz
@Kempes:
Dobra, widzę żeś ograniczony. Kręcisz się jak gówno w przeręblu próbując jakimiś wykrętami pokazać, że jednak się nie ośmieszyłeś. Dość mam takich ludzi - sprowadzają do swojego poziomu i wygrywają doświadczeniem. Baaiiiii
  • Odpowiedz