Wpis z mikrobloga

  • 0
@ukradlem_ksiezyc Jednak nie dasz definicji MANIFESTU, bo to zburzy całą twoją idiotyczną narrację, jaka tutaj próbujesz uprawiać? Ojoj... mentalne dziecko zaraz zabierze swoje zabawki z piaskownicy i z płaczem pójdzie postarzyć się mamusi XD
  • Odpowiedz
@Kempes przeczytaj sobie o historii tej piosenki, o tym jak traktowały ją środowiska lewicowe w USA, a potem zgrywaj mądrego bo ci to nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Kempes: Wyręczę fajnokremlaka
"publiczna, uroczysta deklaracja, wyrażająca stanowisko w danej sprawie, orędzie, deklaracja programowa."
Jak widać to jest to samo co hymn XD
A wyrzuć z tego "hymnu" słowa o braku religii i nagle hymn staje się ok XD
  • Odpowiedz
@Kempes jesteś typowym lewicowym ignorantem. Rozumiem, że będziesz się wypowiadał bez zapoznania się z faktami, to typowe dla takich cyrkowców jak ty. Mianowicie środowiska lewicowe w USA traktowały ten utwór jako swój hymn.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzeCzes No spróbujmy... a wskarzesz jakiś materiał mówiący, ze środowiska lewicowe w USA, dziwne że tylko tam, traktowały tą piosenkę jakoś woj hymn? Jakiaś malutka wzmianka o tym, tak na poparcie stawianej przez ciebie tezy. Widać, że znasz się dobrze na lewicowych środowiskach w USA, więc pewnie przyjdzie ci, wskazanie takiego materiału, bez większego trudu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzeCzes aha... sam mam szukać... tak myślałem, gówno wiesz w temacie, nie masz na poparcie swoich tez żadnych materiałów i po prostu wypisujesz swoje fantazje. Nie, dziękuję za taką wymianę informacji.
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie wiem co to ma do mojej wypowiedzi i nie wiem jak na to sensownie odpowiedziec. Odkryles ze gej malarz i kler maja wspolne hobby: jezus i mlodzi chlopcy xD
  • Odpowiedz