Wpis z mikrobloga

Wykop: widzieliście co ten pisowiec Stanowski nagrał o PKP Cargo? Słowa prawdy nie powiedział (w tłumaczeniu z wykopowego: nie obarczył PIS 100% odpowiedzialności za wszystko).
Wybrany przez nowy rząd obecny prezes PKP Cargo: Dziękuję za obiektywny materiał.

Wykopki nie są tak głupi jak myślicie. Są jeszcze głupsi.
I nie, to co napisałem nie znaczy automatycznie wybielania PIS. Tylko niektórym odklejeńcom tak się wydaje.
Spójrzcie czasem dalej niż swoje własne partyjne zacietrzewienie. Pisowcy, was też się to tyczy.

#kanalzero #pkp #polska #polityka #4konserwy #neuropa #bekazwykopkow
aei9077 - Wykop: widzieliście co ten pisowiec Stanowski nagrał o PKP Cargo? Słowa pra...

źródło: Screenshot 2024-07-27 at 20.09.22

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@aei9077: I takich reakcji oczekuje od ludzi powiązanych z koalicją. Zero buty, a próba dialogu. Pan Wojewódka bardzo mi zaimponował tym wpisem. Reszta koalicji powinna stosować taki sam przekaz, ale niestety wolą lecieć w stronę pisowskich standardów.
  • Odpowiedz
  • 0
I takich reakcji oczekuje od ludzi powiązanych z koalicją. Zero buty, a próba dialogu. Pan Wojewódka bardzo mi zaimponował tym wpisem. Reszta koalicji powinna stosować taki sam przekaz, ale niestety wolą lecieć w stronę pisowskich standardów.

Odpowiedz


@Koziom: Mi też zaimponował, nie znałem go a teraz zyskał moją sympatię. No i co partyjniaków skonfundował, teraz nie będą wiedzieli co mają myśleć XD
  • Odpowiedz
@Koziom: piękny przepis na samobójstwo. Czyli Stanowski robi miękką propagandę pisowską, a oni będą mu lizać rowa xD aż przypominają się lata 2014-15. Nie, oni mają ostro jechać z takimi.

Pomijam ten materiał, bo to jeden z nielicznych, gdzie Stanowski jakoś mocno nie manipulował (choć też wielkiej chęci do obwiniania PiSu za cokolwiek nie było)
  • Odpowiedz