Wpis z mikrobloga

#paryz2024 #siatkowka jakbym mial w tym kraju cos do gadania, to zakazalbym pisania po fladze Polski. Kurczę, przeciez to nie jest jakas scierka

Nie rozumiem też za bardzo osob, ktore tak robia. Co to ma dać? Bo wlasciciele tych flag chyba wiedzą skąd są, a mi taka wiedza nie jest potrzebna jako ogladaczowi :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakbym mial w tym kraju cos do gadania, to zakazalbym pisania po fladze Polski. Kurczę, przeciez to nie jest jakas scierka


@kris-90: nie wiem jak musiałbym się nudzić czy czuć niepotrzebnym aby takie rzeczy mnie wkurzały... jest tyle rzeczy na co dzień do zrobienia, chyba nie sprzątasz w domu?
  • Odpowiedz
@kris-90 niby nie moja sprawa ale też mnie to irytuje
kibice z innych krajów machają ładnymi schludnymi flagami swoich państw, a u nas to wyjedzie taki janusz brzuchacz pospolity ze swojego zadupia i musi #!$%@?ć wszędzie jakimś mazakiem "pierdziszewice dolne" (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@czleksztatny: mnie najbardziej interesuja motywy, czy to jest na zasadzie, ze "jestem na meczu, to niech cala wies o tym wie albo sasiedzi z bloku" itp. Chyba, ze sa inne, wazniejsze pobudki
  • Odpowiedz
@czleksztatny #!$%@? o szopenie, wiele razy widziałem takie barwy innych krajów okraszone nazwami jakichś miejscowości, ale to wtedy jest już pewnie wyrażanie lokalnego patriotyzmu, w odróżnieniu od p0lackiego zaściankowego chwalenia się piździszewem górnym, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz