Wpis z mikrobloga

Ktoś byłby zainteresowany przetestowaniem appki na #android ułatwiającej wpisywanie captchy do #aero2 ? Mogę podesłać apk, albo zaprosić do bety na Google Play.

Aplikacja pozwala na szybkie wprowadzanie captchy bez konieczności uruchamiania przeglądarki, monitoruje status połączenia i powiadamia o konieczności wpisania captchy i automatycznie restartuje połączenie 3G.

Zawołam też #programowanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marrbacca: ja bardzo chętnie, sam o tym myślałem ale mi sie nie chciało pisać takiej apki, a i jak byś chciał, to wrzuć na githuba, bo kodzik bym też chętnie obejrzał (o ile to nie żaden problem- wiadomo na takiej apce można też zarobić ;-))
  • Odpowiedz
@b0lec: zarabiać na appce nie potrzebuję, oryginalnie miała być tylko dla mnie i rodzinki, bo wszyscy z aero korzystamy ;) Kod udostępnię, aktualnie jest na bitbucket (bo daje nieograniczoną ilość prywatnych repozytoriów), ale pewnie przeniosę na publicznego githuba - ale nie dzisiaj, już mi się nie chce :P

@szymekk: jest, w stanie beta na razie (więc tylko na zaproszenia), ale pewnie w ciągu tego tygodnia przerzucę na live
  • Odpowiedz