Wpis z mikrobloga

@Niesondzem: Wiem że troll ale łykne: drugie zdjęcie to ponad 2 tysiące lat rozwoju i rozkwitu Europy. Pierwsze zdjęcie po ze 2 dekady degrengolady i zwijania się, wzrostu samobójstw u dzieci no i fujka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Borokk: o #!$%@?. Pedofilia istnieje 100 000 od początku homo sapiens. Masz też jakieś konkluzje że jest normalna fajna i porządana ze względu na czas istnienia?
Nie umiesz argumentować merytorycznie to nie zabieraj głosu ok?
  • Odpowiedz
@Niesondzem: A pedofilia coś stworzyła? To jest jakiś ustrój, element cywilizacji?XD o tym ty do mnie bredzisz?

Może jeszcze powiedz, że nowotwory istnieją 100 000 XD i porównaj to z waszymi zboczeniami i pedofilią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Borokk: co miala stworzyć? Występ na otwarcie igrzysk coś stworzył? Ludzie zrobili występ. W kosciele robią inny występ. CO ty bredzisz o jakimś rozwoju europy? Cesarze rzymscy potrafili sie łądować w dupe z kolegami. Też masz jakieś wielkie wnioski cywilizacyjne? Bo spektakl w paryżu ci sie nie spodaobał jak sie poprzebierali?
  • Odpowiedz
  • 2
@Niesondzem: Jesteś skończonym ignorantem jak nie odróżniasz religii, która uformowała geopolitykę połowy świata, od dewiacji której brzydzą się wszyscy normalni ludzie - i nie chodzi mi tu o seks analny cesarzy, tylko o poprzebieranych za klaunów grubasów.
  • Odpowiedz
  • 0
Odróżniam przedstawienia. Odróżniam coniedzielne przedstawienie w kościele od przedstawienia na otwarciu igrzysk.
Ksiądz się przebrał w czarna sukienke, zalozyl czapkę pajaca i mamy normalność. Tylko dlatego że długo trwa ten spektakl absurdu zamieniania czarami wafla.
A jak zobaczymy coś innego niż to to nazywacie nienormalnością
  • Odpowiedz
drugie zdjęcie to ponad 2 tysiące lat rozwoju i rozkwitu Europy


@Borokk: na zapadłej podlaskiej wsi czy w Ameryce Łacińskiej można szczególnie dostrzec ten rozwój i rozkwit jaki przyniósł katolicyzm xD
  • Odpowiedz
@yungdupa: ? Ciekawi mnie co ma kościół do podlaskiej wsi. Poczytaj sobie kto stawiał uniwersytety, kto uczył ludzi, kto przepisywał księgi i dbał o dziedzictwo kulturowe i naukowe ignorancie. I napisz do mnie jak odkryjesz jakąkolwiek spuściznę ruchów dewiacyjnych.
  • Odpowiedz