Wpis z mikrobloga

@NdFeB: wiesz no, tak jakby w kuchmi się nie chodzi w butach i poza okruchami jest czysto, a ścierka tylko lekko dotknie podłogi.

Jak ci ręcznik spadnie przed powieszeniem w łazience to też od razu do prania wrzucasz?
  • Odpowiedz
Jak ci ręcznik spadnie przed powieszeniem w łazience to też od razu do prania wrzucasz?


@NieBendePrasowac: a ty nie? Cokolwiek dotknie podłogi leci od razu do prania u mnie, albo do mycia lub kosza w zależności od tego co to jest. Telefonu też pewnie nie odkażasz po przyjściu do domu i masz na nim wszystkie możliwe bakterie i bród który potem kładziesz do łóżka albo dotykasz i jesz tą ręką
  • Odpowiedz
Moja żona zawsze to wiesza. Po co? Chociaż ona w sumie że wschodu pochodzi, zza wisly ( ͡º ͜ʖ͡º) Pewnie jakieś tradycje związane z trzema zdrowaskami w piekarniku albo coś.


@Krzysztof53647: Spróbuj coś kiedyś w kuchni ugotować i posprzątać to się dowiesz po co jest tam ścierka. Możesz taką mokrą potem rzucić w kąt i zobaczyć co się z nią stanie.
  • Odpowiedz
@simon-simonski: spoko, nie lubię żyć w syfie ani kłaść brudnego telefonu na poduszce. Abstrakcja to jest dla mnie jak ludzie śpią i całują się ze zwierzętami. No coż każdy ma inną definicję życia w syfie, ja mam swoją.
  • Odpowiedz
@NdFeB

>Jak ci ręcznik spadnie przed powieszeniem w łazience to też od razu do prania wrzucasz?


@NieBendePrasowac: a ty nie? Cokolwiek dotknie podłogi leci od razu do prania u mnie, albo do mycia lub kosza w zależności od tego co to jest. Telefonu też pewnie nie odkażasz po przyjściu do domu i masz na nim wszystkie możliwe bakterie i bród który potem kładziesz do łóżka albo dotykasz i jesz
  • Odpowiedz