Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: lenie i populisci? w sensie jeden z niewielu ludzi w sejmie, ktory jest tam w ramach wolontariatu, a nie jak bezrobotni na ktorych glosowales, zeby pozyli na twoj koszt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Forneusmarou: nie cymbalku, zalozylem ze na konfe nie glosowales. mialem na mysli jakiegos tyfuska czy holownie, czy kto cie tam zrobil w konia przy urnie

bosak wyzsza liga polityczna niz jakies 95-99% po stronie kału, jedna z niewielu postaci w krajowej klasie politycznej, ktorej sie nie trzeba za bardzo wstydzic.

a bosakowa normalnie pracowala.
  • Odpowiedz
bosak wyzsza liga polityczna niz jakies 95-99% po stronie kału


@katopa: ten chłop bez studiów który nigdy nie pracował w żadnej uczciwej pracy tylko całe życie żyje z pieniędzy podatników XD? Cały czas mnie wołacie do tego wpisu o nowej prezes MESKO a prawda jest taka że ona chociaż studia skonczyła xDDD
  • Odpowiedz
@katopa: w ruskiej fundacji katoprawackiej gdzie urządzali sobie orgię. Piękne towarzystwo. Bosak który nigdy nie pracował za to należał do grup neofaszystowskich i pracownica finansowanej z Kremla fundacji. Najwyższa półka polityczna dla konfederaty
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: typie, jak dla ciebie takim wyznacznikiem jest wyksztalcenie, to co wybory powinienes glosowac na kaczora, ktory skonczyl od tuska lepszy kierunek, na lepszej uczelni, i jeszcze jest doktorem

wgl jak mozna byc jeszcze takim 20wiecznym botem zeby jarac sie wyksztalceniem popartym swistkiem? sami jak przegrywy #!$%@? w korpojanuszeksie, a wasi koledzy z 2-3 ze wszystkiego pozakladali firmy i kosza 10krotnosc tego co wy
  • Odpowiedz
wgl jak mozna byc jeszcze takim 20wiecznym botem zeby jarac sie wyksztalceniem popartym swistkiem?


@katopa: szkoda że bosak nie ogarnął nawet takiego świstka xD

a wasi koledzy z 2-3 ze wszystkiego pozakladali firmy i kosza 10krotnosc tego co wy


@katopa: już widze jak zarabiasz 10krotność moich zarobków xD. Ale dobra, ile bosak założył firm? Ile na nich zarobił?
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: boze typie, ale ty masz problemy ze zrozumieniem

jakby bosak chcial sobie wyrobic swistek z historii z polskiej uczelni to by sobie wyrobil, to kazdy przyglup moze zrobic, najwyzej jak mu nie pojdzie matura to nie skonczy uw/uj tylko jakies ug czy opolski xD

ja jestem takim samym botem jak wy, wytrenowanym do bycia lemingiem do pracy w korporacji, bogactwo mnie ominie

nigdzie nie pisalem konkretnie o bosaku cymbalku,
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski

Tak, i dokładnie ten chłop bez studiów przewyższa 95% innych polityków w Polsce i jest żywym przykładem że można być ogarniętym, merytoryxznym człowiekiem bez studiów. A sędziowie SN też pracują całe życie za państwowe i co? Nic.
  • Odpowiedz
@patchupdate: studia są niepotrzebne, doświadczenie zawodowe jest niepotrzebne, doświadczenie z poznawania świata jest niepotrzebne. Potrzebne są katolickie gusła, neofaszystowska ideologia oraz szkolenie z manipulowania gawiedzią. To tworzy ogarniętą osobę wg konfederaty. Musze przyznać, że nawet śmieszne, gdyby nie to że prawdopodobnie masz prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
ten chłop bez studiów który nigdy nie pracował w żadnej uczciwej pracy tylko całe życie żyje z pieniędzy podatników XD? Cały czas mnie wołacie do tego wpisu o nowej prezes MESKO a prawda jest taka że ona chociaż studia skonczyła xDDD


@jozef-dzierzynski: Nie sprawdzaj CV św. Donalda bo zawału dostaniesz :D A Bosak młody facet jeszcze może dużo zdziałać np poza polityką w prywatnej działalności.
  • Odpowiedz