Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#!$%@? mnie dziś z pracy. Powód? Za długo pracowałem nad dwoma taskami. Zero wypowiedzenia bo B2B xD

A najlepsze w tym jest to, że jeszcze kilka lat temu było coś takiego jak okres wypowiedzenia na B2B. A teraz widzę zwalniają z dnia na dzień. Bo se mogą, rynek się zmienił.

Ja też miałem okres wypowiedzenia w umowie ale raczej mają to gdzieś, bo zastosowali wobec mnie art. 746 kc XD

Parodia #programista15k #januszex



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @relationbrewingarea no właśnie B2B więc też mnie dziwi ten art 746 kc. Nawet w umowie miałem sprecyzowany sposób wypowiadania umowy i klauzulę że w sprawach nieuregulowanych w umowie stosuje się kodeks cywilny. Tak więc mega mnie to dziwi teraz czemu zrobili to tym artykułem a nie odpowiednim paragrafem w umowie. Plus ich tłumaczenie że rażąco niedopelnilem obowiązków jest głupie, bo pracowałem sumiennie, kod był trudny a
  • Odpowiedz
jak jesteś cienki to nadszedł czas weryfikacji


@majkel88: dobrze, ze ty taki mocny. Jak mozna cos takiego napisac? Aaaaa no internet wiec wiadomo byle zgnoic druga strone i samemu poczuc sie lepiej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @adrninistrator Patrząc na Twoje odpowiedzi i innych osób, widzę że trend wywalania bez wypowiedzenia zagościł na dobre w IT.

Napisałem do prawnika bo po przejrzeniu umowy oraz tego w jaki sposób to wypowiedzieli jest niezgodne z umową. Dlatego powołali się na 746 kc. #!$%@? mnie tym, więc zarządam wypłaty za dodatkowy miesiąc, tak jakbym miał na wypowiedzeniu.

  • Odpowiedz