Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylvio19: Ile zapłaciłeś za Nicole i Tabithy? No i za co, tzn. co było w pakiecie, czy np. wielokrotność stosunku czy to jest na godziny? Napisz coś więcej. I tak samo w przypadku Angeliki, jak to wygląda?
No i standardowo: pics or didn't happen ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 15
@Miguelos: Za Nicole 1800 euro za 12 godzin, a za Tabithe 2200. Spotykaliśmy się wieczorem w hotelu, jedliśmy kolacje, rozmowa żeby się troche poznać i rozluźnić, a później zabawa do rana :) Akurat te dziewczyny pozwalały na wszystko. Anal, oddawanie moczu na twarz i ciało pod prysznicem, wylizywały tyłek jednocześnie robiąc handjoba :) Wszystko z takim zaangażowaniem jakbyś był ich prawdziwym partnerem w dzień walentynek :) Ogólnie full service, ale
  • Odpowiedz
  • 3
@qwenti: myśle że po takim obracaniu coś tam jeszcze pamięta :) Dlaczego miałem czuć się źle po czymś co było ultra przyjemne i do dzisiaj miło mi wracać myślami do tamtych chwil?
  • Odpowiedz
  • 3
@greg-lepkie-raczki2: To róznie jest. Czasami gwiazdki się ogłaszają na różnych portalach, czasami się nie ogłaszają i trzeba mieć pewne kontakty :) Akurat kontakt z Angeliką złapałem przez jej onlyfans
  • Odpowiedz
@Sylvio19: żeby na #!$%@? jechać aż do Budapesztu to trzeba mieć nieźle zryty beret, a żeby za #!$%@?ę przepłacać czterdziestokrotnie to trzeba naprawdę nie mieć rozumu. Mogłeś mieć 40 #!$%@? zamiast jednej, tyle kasy psu w dupę!
  • Odpowiedz