Wpis z mikrobloga

"Kupiłem" sobie na torrentach #ghostoftsushima i dobrze zrobiłem, bo czuje jakbym grał w jakiegoś assassyna czy inną grę ubisoftu xD Klimacik niby spoko, walka tak samo, ale reszta to tak średnio bym powiedział. Przez 4-5h to większość czasu albo jechałem na koniu do misji, albo jak już dotarłem to oglądałem cutscenki. Kompletnie nie mój klimat gry.


#pcmasterrace #gry
  • 6
  • Odpowiedz
Mnie się gra przyjemnie, przynajmniej nie ma jakiś czarnych samurajów z dupy. Zdaje sobie sprawę z tego, że questy poboczne są pisane na kolanie, że aktywności poboczne są powtarzalne, ale jakoś fajnie się w to pyka. Walka na hardzie jest mega satysfakcjonująca, klimat i pejzaże są piękne i jakoś leci. Podobny gameplay do serii Assassin's Creed, ale tutaj nie ma tej pretensjoności.
  • Odpowiedz
Mnie się gra przyjemnie, przynajmniej nie ma jakiś czarnych samurajów z dupy. Zdaje sobie sprawę z tego, że questy poboczne są pisane na kolanie, że aktywności poboczne są powtarzalne, ale jakoś fajnie się w to pyka. Walka na hardzie jest mega satysfakcjonująca, klimat i pejzaże są piękne i jakoś leci. Podobny gameplay do serii Assassin's Creed, ale tutaj nie ma tej pretensjoności.

@Tak_masz_racje
  • Odpowiedz