Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja i tym razem #landrover ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, nie każdy musi się znać na samochodach. Ja się nie znam, nie orientuje się, nie interesuje się, dlatego to kolejny post, tym razem w oko wpadł mi Land Rover Discovery Sport, albo Range Rover Evoque. Jak z niezawodnością? Czy ktoś coś wie, a może użytkuje takowy? Jakie są typowe usterki? Przy ilu tysiącach silnik do remontu? :D

Dzięki za pomoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fawek Evoque się strasznie p------i. Znajomy miał od nowości i więcej stał w serwisie niż jeździł. Podobnie Discovery 4 - nie wiem jak nowsze. W sumie LR to teraz chiński badziew. Mogą się podobać ale chyba tylko tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fawek: P------ą się fest. Jak mirek wyżej, też znam kogoś kto miał Evoque. Głównie elektronika.
Rzadko kiedy słyszałem pozytywne opinie o samochodach tej marki xd
  • Odpowiedz
@Fawek: sam się zastanawiałem nad Jaguarem albo Discovery Sport, ale wyleczyły mnie 2 rzeczy: pierwsza to chyba najgorsze aso w calej okolicy, dwa - multum problemow z elektronika i watpliwe jednostki napędowe. Sumarycznie, płaci się chyba tylko za znaczek i legendę z nim związaną.
  • Odpowiedz
@Fawek: Zapamiętaj, że nie kupuje się aut marki Jaguar czy LL. Jeżdżąca mina. Nawet nowe się kasztanią. Pisałem już tutaj, kolega z pracy miał znajomego w serwisie tych marek i samochody z jazd testowych potrafiły na lawecie wracać.
  • Odpowiedz