Wpis z mikrobloga

Jestem już na magazynie. I załatwiam się w WC. I myślę nad tym czy kupić konsole. Ps3 albo ps4 do max 600-700. Czy może komputer gamingowy za 900-1000. Czy może zwykłego laptopa za 300-400 Złotych z Windowsem 10 aby grać w csa 1.6 i do filmów youtube i internetu. Bo ten już mój laptop nie daje rady a za chwilę bateria całkowicie padnie Ehh. Oczywiście używane na olx. Obawiam się że jak kupię konsole albo wydam pieniądze na komputer gamingowy to nie będę miał weny na granie. Ehh. Wszystkie najlepsze gry ograne w ciągu 3-4 lat temu . 22 Lvl. #przegryw #komputery #gry #niewiemjaktootagowac
Napalone_Okno - Jestem już na magazynie. I załatwiam się w WC. I myślę nad tym czy ku...

źródło: 51117f06d4010c4136e0792e2ae9f991

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Napalone_Okno a nie wolisz wziąć sobie na raty spłacać max 200zl miesięcznie i nie k----c na to jak c-----y jest od 1 dnia? Ja mam kompa za 3k kupionego 3 lata temu i do teraz jestem w stanie odpalić każdą grę bez większych problemów. Polecam się zastanowić żeby potem nie skończyć ze złomem na biurku. imo jak już kupić to raz a dobrze szczególnie że są opcje żeby dostac sprzęt w
  • Odpowiedz