Wpis z mikrobloga

Ciekawe popołudnie na średnicy w Wawie xd

Ktoś wpadł na Stadionie pod SKM-kę do Otwocka, składy w kierunku wschodnim kierowany przez Centralny.

Jadę KM-ką od Rembertowa już z pół godziny, Wschodnia nie bierze (tj. nie przyjmuje pociągów) za bardzo. Najpierw staliśmy pod posterunkiem odgałęźnym Podskarbińska ze 20 minut, a aktualnie (16:06) prawie 10 minut pod semaforem wjazdowym na Wschodni.

#warszawa #kolej #pociagi #kolejemazowieckie #skmwarszawa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mgdw
16:11. Mój skład stoi przy peronie V, tor 5 (planowy tor 22 przy peronie VI zajęty przez SKM-kę na lotnisko). Ciekawe, co dalej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ktoś wpadł na Stadionie pod SKM-kę do Otwocka


Przed chwilą dowiedziałem się, że to prawdopodobnie śmiertelny, bo parawan jest.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Przed chwilą dowiedziałem się, że to prawdopodobnie śmiertelny, bo parawan jest.


Tak, był śmiertelny. Może nie za bardzo ten parawan na zdjęciu widać.

A swoją drogą, do miejsca docelowego dojechałem z półgodzinnym spóźnieniem, ale na szczęście bez konsekwencji ( ͡º ͜ʖ͡º).
mgdw - >Przed chwilą dowiedziałem się, że to prawdopodobnie śmiertelny, bo parawan je...

źródło: temp_file5317665687157792302

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MarekKoniarel ja akurat jechałem składem Mińsk Mazowiecki - Żyrardów, więc w twoją stronę. Wyświetlacz tego nie pokazuje, bo im się zaciął na widoku 'Warszawa Zachodnia"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MarekKoniarel Centralny, peron III, bo nas przekierowano. Ogrom ludu na peronie.
Standardowo wysiadłbym na Śródmieściu.

Edit: kuźwa, nie wiedziałem, że przynajmniej w tym tygodniu skrócony do Zachodniego - sprawdziłem na Portalu Pasażera. W poprzednich normalnie do Żyrardowa dawali.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mgdw zaczyna się wszystko rozjeżdżać, ale należy uważać na tzw. opóźnienia wtórne. Jakieś 25 minut temu SKM-ka biorąca udział w wypadku odjechała ze Stadionu.

@MarekKoniarel sprawdziłem, opóźniony prawie 40 minut
  • Odpowiedz