Wpis z mikrobloga

#ufo Wczoraj około godziny 19 widziałem jakiś biały obiekt bardzo wysoko. Spojrzałem się w niebo i zobaczyłem że coś leci ale nienaturalnie szybko, samoloty tak szybko nie latają, nawet odrzutowce. To było bardzo wysoko, białe i w kilka sekund przeleciało przez niebo. Stacja kosmiczna? Wątpię
  • 16
  • Odpowiedz
@Disscord93: Jak wpadnie w atmosferę i się spala, to jest właśnie taki biały, przelatujący przez niebo. A powoli zaczyna się "sezon" na Perseidy. Tutaj masz film jak to wygląda.
cebekk - @Disscord93: Jak wpadnie w atmosferę i się spala, to jest właśnie taki biały...
  • Odpowiedz
@LeonardoDaWincyj: Czyżby ten słynny chociaż tajny amerykański zwiadowiec? Dowodów nie ma, ale przed zestrzeleniem F-117 na Bałkanach też były różne teorie.
Albo po prostu Starlighty się tak ułożyły.
Generalnie przy Astro, patrzcie DOKŁADNIE na zegarek i podajcie lokalizację, inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
@cebekk To było kilkanaście lat temu, jeszcze starlinków nie było i one lecą kilkadziesiąt razy wolniej.
Jedyne co się doszukałam to TR-3B, też światła w trójkąt, tylko że on podobno miał mieć jeszcze światło pośrodku. To było nad Atlantykiem więc dodatkowo pasuje do tego projektu jeśli on istnieje. W zasadzie miałem już o tym nie wspominać bo może to dobrze że te projekty są tajne a ja się wygadałem ale z
  • Odpowiedz
@Disscord93: Biorąc pod uwagę opcję ufo:
najczęściej obserwowane mają kształt metalowej kuli albo białego "tic taca" (choć ofc nie tylko - różne są).
Te tic taci często latają z absurdalnie dużą prędkością. Na kamerach ledwo udaje się je uchwycić na kilka klatek.
W Polsce najczęściej spotykane są metalowe kule - te lubią sobie podryfować jak jakieś drony.
Możesz poszukać nagrań "Tic Tac ufo", albo "slow motion ufo". Może któreś z
  • Odpowiedz