Wpis z mikrobloga

Denerwują mnie wścibscy i sarkatsyczni ludzie, którzy się przyczepiają do jakichś głupot i rzucają swoje wredne uwagi i komentarze, częśto wywyższając się. Tylko uprzykrzają życie dla własnej satysafakcji. Zauważyłem, że na tej stronie jest wiele takich osób. Czuję czystą nienawiść która wręcz rozrywa mnie od środka. Życzę im jak najgorzej
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basicname0 to chyba ja ba tagu czasami ale irl nie, ja se raz z rana sweterek ubrałem i niestety padłem ofiara s pracy xddd albo ze dzień zaczynam od kołeczka do drzwi to tsz wsm niby śmieszne ale złośliwe, przynajmniej sposób w jaki to gadaja
  • Odpowiedz
  • 1
@kontophone: Dla mnie nie jesteś bynajmniej wrogiem, nie jesteś typem osoby, którą opisałem. Tacy ludzie to zazwyczaj jedyna rzeczą, którą wnoszą do rozmowy są tylko takie przytyki
  • Odpowiedz
wścibscy i sarkatsyczni ludzie, którzy się przyczepiają do jakichś głupot i rzucają swoje wredne uwagi i komentarze, częśto wywyższając się. Tylko uprzykrzają życie dla własnej satysafakcji


@basicname0: słowo klucz: narcyzm
  • Odpowiedz
@basicname0 no jasne. Tylko wszyscy uje którzy nie kraczą tak jak ja. XD
Tu na tagu są lubiani tylko tacy co hejtuja i plują na wszystkich tylko nie na przegrywow. Jak tak robisz to jesteś uwielbiany.

A jak ktoś tylko napisze „a próbowałeś coś zrobić” to rozpoczyna się karuzela spoerdolenia xd

  • Odpowiedz