Wpis z mikrobloga

Mircy. Ja i nowinki techniczne to nie do konca zgrany duet dlatego wole zapytac :P

jakis czas temu kupilem se smartwacha. Tylko po to zeby nim placic NFC. Doczytalem ze juz sie da i sie napalilem. No nie da sie :P Czego by nie robic to nie dziala :P No i zlalem temat - przyzwyczailem sie i teraz sobie mam.

I wlasnie mnie olsnilo...

A co jakbym do niego wsadzil e-sima? Teraminal widzialby dalej jako zegarek (czyli ban na platnosci) czy widzialby jako karte sim?

Wiem ze glupio to pytanie brzmi ale chodzi mi o to czy platnosc by leciala przez zegarek (czyli huawei ktory ma bana) czy to jakos karta by gadala z terminalem? W sensie e-sim z zegarka by sie laczyl z simem w telefonie i platnosc by przeszla (telefonem place NFC caly czas bez problemu)

#gsm #nfc #smartwatch #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Huawei gt3 pro


@gorzki99: Więc jeżeli kupiłeś ten zegarek dla płatności nim to wybrałeś niewłaściwy model. W Polsce nie jest dostępny Huawei Pay. Jakbyś wybrał dowolny zegarek z Wear OS od Google i NFC to nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@MichaelT128: Ja kupilem zegarek ktory mi sie wizualnie podobal. Garminami tez da sie placic w polsce, ale bez przesady - zegarka wygladajacego jak z odpustu to ja nie chce.

Wczesniej robilem research i na kilku stronach pisalo ze juz sie da placic. Ze byl kiedys ban ale teraz to "plac zblizeniowo blikiem" rozwiazuje problem. Dupa a nie rozwiazuje.

najsmieszniejsze jest to ze obojetnie jakiej karty bym nie podpial to jak
  • Odpowiedz