Wpis z mikrobloga

Dzieje się dokładnie to, o czym pisałem tuż po zamachu na Trumpa - zamiast retoryki pojednawczej dalsze podżeganie i polaryzacja.

Pomarańczowy jest na prostej ścieżce do porażki, ale do tej dyskusji to ludzie na tagu dojrzeją za 2 miesiące, bo tutaj w głowach pierdy ekspertów pokroju Stanoskiego i Palade, że Trump zamachem wygrał wybory XD

#usa #wybory #swiat #polityka
Maurelius - Dzieje się dokładnie to, o czym pisałem tuż po zamachu na Trumpa - zamias...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziom polaryzacja czasami pomaga w osiąganiu dobrych wyników, głównie przy wyborach o niskiej frekwencji, jak np. wybory do PE. Partie mobilizują wtedy swój beton i odstraszają niezdecydowanych, co przy niskiej frekwencji jest dla nich korzystne, stąd m.in. wygrana KO w czerwcu po tępej kampanii "PiS = Rosja". Natomiast takimi wyborami na pewno nie są wybory prezydenckie w USA XD Tutaj polaryzacja tylko pogarsza sprawę.
  • Odpowiedz
@Maurelius: oo, już przestałeś pisać jak to nagle Trumpowi spada w sondażach po zamachu, po tym gdy tak wzroslo, że pierwszy raz w historii USA prezydent musiał zrezygnować XD

Pomarańczowy jest na prostej ścieżce do porażki, ale do tej dyskusji to ludzie na tagu dojrzeją za 2 miesiące, bo tutaj w głowach pierdy ekspertów pokroju Stanoskiego i Palade, że Trump zamachem wygrał wybory XD


Jest na tak prostej drodze do
Towarzysz_Pawulon - @Maurelius: oo, już przestałeś pisać jak to nagle Trumpowi spada ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Maurelius: Ja w październiku nie głosowałem za tym, żeby obecna koalicja nie robiła nic w kwestii polaryzacji tylko ją wreszcie zakończyła. Mam wrażenie, że w KO kompletnie PR podupadł od kiedy Szmydt zwiał na Białoruś, bo wtedy rozpoczęli narrację "PiS = Rosja", w którą naprawdę jest trudno uwierzyć bez twardych dowodów. Niestety, ale ostatni tydzień w wykonaniu koalicji to istna tragedia. Wyrzucenie Sługockiego za niegłosowanie nad aborcją, a ten był
  • Odpowiedz
@Maurelius: w oczach hamerykanów tak bo amerykańskie społeczeństwo to podobne prymitywy nawet jeszcze gorsze im imponuje taki człowiek co kłamie, rucha i rzuca populizmami w stylu dosyć płacenia na Europę Ukraina to wewnętrzna sprawa Rosji, Tajwan to sprawa Chin, Palestyna to sprawa Netanjachu, itd. Przy USA Polska jest krajem bezpiecznym i praworządnym choć PISsmaki próbowali dorównać USA
  • Odpowiedz
@Koziom:

Ja w październiku nie głosowałem za tym, żeby obecna koalicja nie robiła nic w kwestii polaryzacji tylko ją wreszcie zakończyła.


czy ja dobrze rozumiem, ty chcesz aby koalicja zakończyła polaryzację? xD
  • Odpowiedz
@Maurelius: to sa bardzo dobre komentarze po tym jak demokraci od lat nazywaja trumpa i jego wyborcow od najgorszych mozliwych
partia #!$%@? co podsycala ostre zamieszki BLM, co sprowadza tysiace "uchodzcow" mordercow z poludnia jako przyszlych wyborcow, co twierdzi ze faceci moga rodzic dzieci i pozniej tym dzieciom chce dawac blokery okresu dojrzewania nagle wzywa do rozsadku? xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Jest na tak prostej drodze do porażki że kurs na jego przegraną u największego amerykańskiego buka to 2,8


@Towarzysz_Pawulon: to tak jak na Trumpa vs Hilary, gdzie było nawet trochę wyżej, sondaże nie były należycie skorygowane, wielu go nie doceniało, a realnie miał te solidne ponad 30% i flipek siadł. Bo to w zasadzie wciąż taki flipek, a nie przewaga. Jak ktoś myśli, że to przewaga, to pierwszy krok w
  • Odpowiedz
@HansLanda88: jasne, wszystko jest możliwe i Kamala z pewnością ma duże szanse na wygraną, ale odpowiadałem OPowi który był mocno przekonany że wygra

No i też prawdą jest że Hilary prowadziła niesamowicie idiotyczną kampanię, milion wieców na Florydzie, duża kampania w Arizonie a ani razu nie odwiedziła Wisconsin
  • Odpowiedz