Wpis z mikrobloga

@bachus: jak dla mnie Tomasz Lis jest kwintesencją liberałów. Zero własnego zdania, propagują populistyczną papkę dla idiotow, brak krytycznego myślenia i autorefleksji.
  • Odpowiedz
  • 7
między 3 a 21 lipca dostał jeszcze jednego wylewu?


@mocarny_knur: mówiąc szczerze nie wiedziałem, że Pan Tomasz Lis jest osobą chorą, miał cztery udary (to podaje internet) i nie zawsze mózg sobie w pełni radzi z ubytkami przy tak ciężkiej chorobie. Chciałem z całego serca przeprosić Pana Tomasza za przytaczanie jego wpisów, jak rozumiem nie można ich brać poważnie. Zdrowia życzę, niepełnosprawność umysłowa jest chyba czymś, czego najbardziej się boję
  • Odpowiedz
@bachus: Teraz spin grany jest na wiek Trampka gdy jeszcze niedawno zgrzybiały stary Biden co ledwo ogarnia kuwetę był fajny, dojrzały i doświadczony xD
  • Odpowiedz
@bachus: oglądałem dzisiaj też troche jakieś informacje na tvn (xD) i też tam nadawali na Trumpa i wychwalali tą Kamale jaka święta i o ile rozumiem to że faworyzują mocno swoich faworytów na scenie krajowej, żeby nastukać debilom do łba kto dobry i kto zły i na kogo trzeba głosować to nie ogarniam po co tak plują na tego Trumpa przecież polaczek nieważne jakby nie był wykształcony młody czy z
  • Odpowiedz
@bachus: ostatnio @Marek_Tempe napisał post w ktorym porownywał Nowy Wspaniały Świat z 1984. Ja zwróciłem uwage, ze w naszym współczesnym swiecie wiecej można odnaleźć porownańz 1984 niz z NWŚ. Lis jest tego dobrym przykladem.
  • Odpowiedz
@bachus: To jest dobra wiadomość, dla Amerykańskiego PZPR, bo Biden to jest bezmózgie zombie i nikt by na niego nie głosował - nawet zagorzali zwolennicy nie mięli entuzjazmu.

Natomiast Kamala jest o tyle dobra, że umie mówić płynnie i nie wygląda jak żywy trup.

Natomiast silnym kandydatem nie jest w cale. Ma historię wspierania radykalnej polityki takiej jak opłacanie kaucji bojówkarzom antify i BLM, wspieranie Defund The Police, poparcie reparacji dla czarnych, poparcie likwidacji agencji do zwalczania nielegalnej imigracji ICE, wsparcie dla programów DEI. To wszystko polityka, która jest totalnym alergenem na niezależnych wyborców, których głównie obchodzi czubek własnego nosa i to jak polityka wpływa na ich życie
RzutKamieniem - @bachus: To jest dobra wiadomość, dla Amerykańskiego PZPR, bo Biden t...
  • Odpowiedz
@bachus:

Oto symbolika lisa w kulturze:

Chytrość i spryt: Lis często symbolizuje inteligencję i zdolność do rozwiązywania problemów w sposób kreatywny. Jest uznawany za zwierzę bardzo przebiegłe i sprytne.


Przebiegłość i oszustwo: W wielu bajkach i opowieściach ludowych lis jest przedstawiany jako przebiegły i podstępny, często oszukujący innych dla
  • Odpowiedz
@bachus: Piękna kultura wypowiedzi i pomyśleć że to coś 20 lat temu miało 43% poparcia w sondażu prezydenckim. Lis upadł tak nisko jak maks kolonko i zostało mu tylko ujadanie z piwnicy czy innego schowka na szczotki
  • Odpowiedz
@seba-gala dla zachowania spójności przekazu. Przeciętny widz tvnu musi dostać prostą i nieskomplikowaną wizję świata, w której to "postęp", "wolności" i "demokracja" są na całym świecie zagrożone przez rosnąca falę "prawicowego populizmu" popieranego przez głupi i ciemny lud, który w przeciwieństwie do niego samego jest zbyt ograniczony intelektualnie, aby zrozumieć cokolwiek z otaczającej go rzeczywistości. Obowiązkiem każdego "światłego" i "wykształconego" jest więc nie dopuścić "skrajnej prawicy" do władzy.
Każdy bombardowany taką
  • Odpowiedz