Wpis z mikrobloga

Fryderyk 2 Wielki był volcelem, nie chciał współżyć z kobietami, a jego aranżowane małżeństwo nawet nie zostało skonsumowane. Interesowała go polityka i filozofia. A przecież jako król mógł sobie zruchać cały dwór. Skupił się na sobie i swoich osobistych ambicjach. Fryderyk 2 to Sigma swoich czasów

#historia #zwiazki #sigmamalegrindset\ #redpill #blackpill #przegryw #mgtow
Jarkendarion - Fryderyk 2 Wielki był volcelem, nie chciał współżyć z kobietami, a jeg...

źródło: Frederick_the_Great_after_the_Battle_of_Kolin_by_Julius_Schrader

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@bazyli29391: Homo raczej nie był, są tam tylko jakieś spekulacje, pewne sugestie. Widzę pewne podobieństwa z Karolem XII, tylko Fryderyk pokazał się też z innych stron. Byli niezwykle oddani swojej roli jako wojownik i dowódca. Życie było skoncentrowane na wojnach. Obsesja na punkcie wojny i strategii militarnej pozostawiła niewiele miejsca na życie prywatne i romantyczne.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion a to, że próbował w młodości uciec z dworu z "przyjacielem", który po schwytaniu został stracony przez ojca Fryca? Do tego w młodości nie interesował się wojskiem, a muzyką i sztuką. Jego faworytami byli wyłącznie faceci. Do swojego sekretarza (geja) miał napisać coś w stylu "moje hemoroidy czule witają twojego kuktasa". Jak dla mnie trochę to może wskazywać na homoseksualizm ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel +1
Też spotykałem się z takimi ocenami badaczy. Poza tym ozdoby w pałacu w Poczdamie nawiązujące do fallusów, rzekome romanse z żołnierzami, brak potomstwa , wspomniana wcześniej ucieczka z przyjacielem straconym zresztą w Kostrzynie na oczach Fdyderyka...
Trochę tego było.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz