Wpis z mikrobloga

@justkilling: @czemuztak @tomekruslan No tak ale przygotowanie merytoryczne jest gorsze niż na tvn, pouczają mnie non stop z ekranu, i wchodzą w dupe obecnej władzy która ma wymówkę, że nic nie zrobiła bo yyy rozliczaliśmy PiS chodzi o samo przygotowywanie materiałów i merytoryczne podejście, zajmowanie się sprawami ważnymi dla ludzi, a nie tylko klepanie się po plecach i gadanie "dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku", Poprzednie oblicze
  • Odpowiedz
@barber-barberski: napisałeś 18 linijek tekstu, i chyba w każdej jest kłamstwo/półprawda/błędnie wyciągnięty wniosek xddd

Ty może napisz do kanalu zero, może cie przyjmą, żebyś pisał te głupoty co je potem stanowski czyta, ku uciesze ograniczonych intelektualnie widzów? To chociaż zarobisz
  • Odpowiedz
@barber-barberski: wychodzisz z założenia, że jeśli komuś się nie chce tłumaczyć tobie ocb to znaczy, że masz rację. Otóż nie. Po prostu to oznacza, że ktoś wydał swoją opinię, na temat tego co napisałeś. Jeżeli jesteś człowiekiem którego interesują fakty, to jest to dobry moment do sprawdzenia, czy rzeczy które przedstawiłeś jako fakty, są zgodne z prawdą i nie są stronnicze. Na końcu to ty wybierasz, czy chodzisz po planecie
  • Odpowiedz
@mustafas00: ostatnio mnie #!$%@?ło jak obrońca moralności w filmiku o celebrytach I drogach domaga się kar, bo on jeździ 160, a nie chce tak jeździć, ale nie ma kar co go powstrzymają xD

będęsię#!$%@?ćaletegonie_chcę.jpg

Pan Stanowski nie widzi statystyk i postępu jaki zrobiliśmy przez te 25 lat, ale za to widział filmik z El Dursi to reeee kary kary i kary reee.
  • Odpowiedz
  • 0
@ka-lol:

ale propagandę TVN też szkalujesz, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Po co? Każdy wie że TVN wspiera KO, a w przypadku Kanału Zero prawacy udają że to jedyne niezależne dziennikarstwo, podczas gdy to młode dziecko pisu
  • Odpowiedz
  • 0
@shiverr: opisaleś się, ale co chciałeś udowodnić, że ja nie wiem że TVN jest za opcja KO? Wiem o tym, ale Ty próbujesz oczarować mnie że Kanał Zero to zupełnie inne medium, że może nie jest w 100% obiektywne. No, ono jest nawet w 10% obiektywne. Jeśli chodzi o politykę to KZ wypisz wymaluj pisowskie szczekanie w wersji soft. TVPIS to była wersja hard.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@banicjant997:

@mustafas00: i dlatego w Polsce bez zmian- typowy wyborczyk myśli ze jest lepszy od innych bo woli propagande i ściemę w mniejszym wydaniu od tej pełnoprawnej xD


W Polsce bez zmian, czyli najlepsza by była pewnie Konfederacja? XD

Chce udowodnić że Kanał Zero to pisowski manipulacyjny kanał na czele z Mazurkiem i Stanowskim
  • Odpowiedz
  • 0
ostatnio mnie #!$%@?ło jak obrońca moralności w filmiku o celebrytach I drogach domaga się kar, bo on jeździ 160, a nie chce tak jeździć, ale nie ma kar co go powstrzymają xD


@MatPL1122: on serio to powiedział?
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, ogólnie lubię jak prawica zarzuca lewicy i słusznie kompleks niższości i samobiczowanie się jako polaków, po czym robi dokładnie to samo.

Temat dróg jest polaryzujący, a że teraz sporo kamerek to i wydaje nam się, że jest źle, ale naprawdę ja zawsze staram się docenić polskich kierowców, że przez przeszło 20 lat gdzie nikt nie ruszał mandatów i zbytnio przepisów, zrobiliśmy samemu gigantyczny skok. A debile trafiają się tak samo u
  • Odpowiedz