Wpis z mikrobloga

Jak zacząć teraz w FUT? To moja pierwsza FIFA chyba od 2-3 edycji, pykam se rekreacyjnie do tej pory w każdej fifie zawsze byłem w 1 lidze i wysoko w WL a teraz zacząłem dopiero teraz. Mój skład to w 90% złote karty an overall składu to 83.. każdy mecz w 6 lidze to spotkanie na gościa którego każdy zawodnik w składzie ma więcej niż 95 i mimo prób starań i jakiś tam umiejętności to praktycznie zawsze w p---e jest bo dosłownie nie da się grać podstawowymi kartami na takich przeciwników.. SBC zrobiłem na tyle na ile kasy miałem i nic nie poleciało, zadania nie wpadają bo i mecze w p---e a w drafcie online zrobiłem 4/4winy ale zerowy drop… da się jakoś jeszcze rozpocząć tą grę? Mam 3k i w składzie chłopów co mają 79 overall xd
#fut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boroborro: Codzienne brązowe wyzwania, codzienne srebrne wyzwania z piłkarzy którzy polecą robisz codzienne złote wyzwania , z piłkarzy którzy polecą robisz 82+ do wyboru a tam w każdym picku jakaś specjalna karta. Nie są to wybitne karty ale lepsze niż twoje złote.Zawsze to coś na start ale gdybyś robił te codzienne wyzwania od początku jak zacząłeś grać to byś miał setki złotych piłkarzy pod picka 82+ Wyliczyłem że codziennie startując
  • Odpowiedz