Wpis z mikrobloga

Oglądam teraz Uwaga TVN o Jaworku i centralnie pokazali to miejsce ze zdjęcia co dzisiaj lata w necie jako miejsce odnalezienia ciała (ta charakterystyczna kamienna kolumna), więc na 100% to jest właśnie Jaworek.

#jaworek
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@pylylylyp: Ja już widziałem dzisiaj rano na Twitterze, ale wciąż latają tutaj po tagu posty, że on jakiś niepodobny do Jaworka, uszy nie te i w ogóle skąd wiadomo, że to zdjęcie z miejsca samobója. Natomiast czy to faktycznie jest Jaworek czy tylko podobny Janusz (bo Jacek wyglądał dokładnie jak 50% polskich facetów po pięćdziesiątce) to się dowiemy po ujawnieniu wyników testów DNA w najbliższych dniach.
  • Odpowiedz
@SonidoStark: Też tak uważam. Mnie jeszcze zastanawia ta jego siostra co niby nie rozpoznała jego zwłok i to jakieś znamie na ciele przez, które od razu byłoby wiadomo, czy to on...
  • Odpowiedz
  • 5
@pylylylyp: Mam kuzyna strzelca z pozwoleniem na broń i powiedział mi, że jeśli to faktycznie samobój to dziwią go bardzo duże obrażenia na twarzy denata. W sensie mówił mi, że ciśnienie wytworzone przy strzelaniu z broni przyłożonej do czaski może narobić szkód (np. oko może wyskoczyć z orbity od wysokiego ciśnienia), ale tutaj to typ wygląda jakby go ktoś ładnie po mordzie przekopał przed śmiercią. Śmiechnąłbym, gdyby się okazało, że
  • Odpowiedz