Wpis z mikrobloga

Doradźcie co wybrać mireczki. Dostałem się na budownictwo oraz mibm na #polsl i zagwozdka się pojawiła w głowie. W którym z nich mam większe perspektywy w przyszłości? Nie ukrywam, że od zawsze interesowała mnie konstrukcja każdej maszyny, ciut bardziej od budowli, dróg czy mostów, jednak to też bardzo fascynujące jest. Z matematyką rozszerzoną nie było żadnych problemów, z fizyką mniejsze jak już, ale przykładając się ogarnąłem temat. Problemem zawsze była tylko chemia, której ponoć na obu nie ma tak wiele? Co byście wybrali na moim miejscu?

#studia #nauka #edukacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie o co chodzi z tą beka jak rzeka z mt?hah niby jeden z top wydziałów mechanicznych w Polsce, czy to przez to że studenci chętni do imprez? Więc na wydziale budownictwa będzie o wiele trudniejsza atmosfera? Znowu chyba po budownictwie są większe, konkretne uprawnienia do robót czego po mibm mogę nie mieć. Mówią, że budon to prestiż ponoć lol A właściwie co oprócz bycia konstruktorem po mibm mogę robić? Dzięki za
  • Odpowiedz
@An_onek: z tą rzeką to taki trochę mem. Sam nie do końca wiem jakie są tego źródła, ale MT to tak zwany wydział Muzyki i Tańca i przynajmniej z perspektywy kogoś np. na AEiI, mieli tam o wiele większy luz, mniej wymagające kierunki, masę dni wolnych.
  • Odpowiedz
@An_onek: na dobrą sprawę to i po budownictwie i po mechanice jedynie czego się możesz dorobić to garba najczęściej
także wybierz sobie po prostu co ci bardziej leży bo i z jednego i drugiego na prawidzwe pieniądze będziesz czekać z 5 lat po studiach
  • Odpowiedz