Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Po pas w pieprz |👃🏻(POTARCIE NOSA) BARDZO WAŻNE RZECZY
YouTube / Odysee ▶ Po pas w pieprz | WĘGIEL OD PREZESA KIEDY DESKI NIE WYSTARCZĄ

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Ce Be Ce Be | LIVE 19/07/2024

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z
filmami wyjaśniającymi kambodżańskie uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które niegdyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ Po pas w p...

źródło: 22072024

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 12
@oesucotusieodwala: nie zdziwię się jeśli Brenda nie ma nic do powiedzenia w sprawie tego z kto jest partnerem jej matki, ale zobaczymy () Też niechciałbym, aby moja matka związała się z podstarzałym vlogerem, który notorycznie nagrywałby mnie bez zapytania()
  • Odpowiedz
nie zdziwię się jeśli Brenda nie ma nic do powiedzenia


@pelt: żeby się nie okazało, że tatuś Brendy będzie miał coś do powiedzenia, amerykanie są czuli na upublicznianie wizerunku dzieci. Witać po FB taty, że ma świetny kontakt z córką i prowadzi aktywny tryb życia. Widać też, że nie mieszkali na melinie jak Adamsy, tylko w normalnych przyzwoitych warunkach. Myślę, że lada szelest zacznie się konflikt między dziećmi, bo cukrowa,
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: Jeśli się będzie działa krzywda tej Brendzie, to mam dziwne wrażenie, że Ropuch dostanie najpierw w ryj, a potem będzie uciekał do kolejnego miasta, bo w Siem Reap będzie też persona non grata, jak w Koh Kongu. Jak ktoś ma kontakt do tego Amerykanina to powinien go poinformować o stalkerze pijaku.
Ta jej matka to jest chyba niespełna rozumu, że poszła w tango z Bejem Kiszonkowym jak była w
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma kontakt do tego Amerykanina


@darth_invader: Amerykanin ma profil na FB, zarówno swój jak i swojej firmy. Jest też w znajomych Pchanej, a Beja nie ma. Z tego co tam jest pokazane, to zarówno Brenda jak i Wąsata, prowadziły z amerykańcem zupełnie inny tryb życia, niż Twaroga z Ropuchem. Coraz mniej wierzę w to, że ona poszła z Bejem w tango. Prędzej uwierzę, że odnalazła inną naturę w
  • Odpowiedz
@Mikkkoo:
Napisać do typa kulturalnym angielskim że niech uważa na córkę bo mieszka pod dachem z alkoholikiem co ma znajomych palmowych pedofili recydywistów poszukiwanych listem gończym.
Na jego miejscu od razu bym reagował po takim info nawet z lewego konta na FB ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Dave Courtright


@barbara-grudzien: tak, widzialam. Komentuje to co klapek wstawia jako publiczne, i latwo polaczyc kropki. Tak samo jak Pan tatus i Pani Asia polacza predzej czy pozniej :) Nie widze powodu aby ktos mial go stalkowac i informowac, bo po co? To nie on sie upublicznia i wstawia takie bzdury tylko klapek. Jesli ma na to pozwolenie od mamy dziecka, niech mu sie darzy a ja mam prawo skomentowac
  • Odpowiedz