Wpis z mikrobloga

normalnie, widzisz chama który wyzywa wszystkich od najgorszych i go zgłaszasz.

Mamy takiego cwelmoda który w każdym wpisie obraża pół wykopu to regularnie zalatwiam mu dzięki temu zgłoszeniu bana ( ͡º ͜ʖ͡º)


@open_or_die: aha
Czyli ten co niby zostal zwyzywany ma to gdzies ale Ty
  • Odpowiedz
jak zryty trza mniec beret zeby uzywac tego w zgloszeniu?


@gorzki99: Nie wiem, ale to dostajesz przeważnie jeśli napiszesz coś i innej osobie coś się nie podoba więc cię zgłasza bo nie może przeboleć.
  • Odpowiedz
Nie wiem, ale to dostajesz przeważnie jeśli napiszesz coś i innej osobie coś się nie podoba więc cię zgłasza bo nie może przeboleć.


@Cztero0404: No dobra.

Zalozmy ze prowadzimy jakas dyskusje. Nie zgadzamy sie i wymieniamy argumentami. Ty mi napiszesz "Ale mowie ci debilu ze to jest tak a tak" ja Ci odpisze "to pokazuje Ci kretynie ze tak nie jest". I prowadzimy dyskusje dalej bo obaj mamy ciekawe argumenty. Nikt sie na nikogo nie obraza i dyskutujemy dalej. Co jakis czas przewina sie barany, gamonie czy przyglupy. Ale tylko jako
  • Odpowiedz
To jest normalne?


@gorzki99: Nie. To absolutnie nie jest normalne, ja za takie coś nigdy nie dostałem bana ale ostrzeżenie o wymoderowanej treści kilka razy. Tutaj bardziej problem jest taki, że ludzie za takie coś potrafią cię zgłaszać nie bo ich wyzywasz a dla tego, że to co piszesz nie zgadza się bardzo często z ich światopoglądem lub masy trolli rożnych które też potrafią wchodzić na twój profil i dawać
  • Odpowiedz
@gorzki99: z kontekstu rozmowy można wywnioskować czy ktoś wyzywa się na żarty, czy po prostu jest osobnikiem którego trzeba izolować.

inaczej wygląda jak ktoś wyzywa sie od debili w heheszkach, a inaczej jak ktoś pisze że najchętniej by widział cię martwego zaraz obok twojej córki którą gwałci imigrant.
a takich typów na głównej jest masa.
etykieta w internetach od dawna nie istnieje ale są granice których nie powinno się przekraczać. to nie
  • Odpowiedz
lub masy trolli rożnych które też potrafią wchodzić na twój profil i dawać -1 przy wszystkim.


@Cztero0404: Znam to bardzo dobrze :) IMHO powinno byc tak ze jak dajesz -1 to nie da sie dac bez uzasadnienia :)
Ja ogolnie to malo kiedy daje + czy -. Zawsze jak daje - to uzasadniam.

Ale bardzo czesto sie spotykam z sytuacja gdzie po prostu mioj nick tak dziala koles nawet nie czyta tylko - :P Zgadnij gdzie ja to mam? Dokladnie
  • Odpowiedz
@gorzki99: no to zrozumiałeś różnicę. zgłaszanie za debila czy idiotę w luźnej rozmowie to przesada ale są tacy którzy powinni być izolowani bo są po prostu agresywni.
od przyjęcia zgloszenia jest jaki by nie był moderator, jakby był bardziej inteligentny to sprawdziłby kontekst rozmowy, a nie usuwał jak popadnie.
  • Odpowiedz
zgłaszanie za debila czy idiotę w luźnej rozmowie to przesada


@open_or_die: No ale mimo to sie zdarza i dostaje warna :P I mam 99% pewnosci ze nie zglaszal ten z ktorym rozmawiam. Tylko wlasnie "obraza innych".

ale są tacy którzy powinni być izolowani bo są po prostu agresywni.


I tak i nie. jasne ze jestem za tym zeby trzymac jakis poziom (im wyzszy tym lepiej). Tylko wez pod uwage ze
  • Odpowiedz
Znam to bardzo dobrze :) IMHO powinno byc tak ze jak dajesz -1 to nie da sie dac bez uzasadnienia :)


@gorzki99: Moim zdaniem plusowanie i minusowanie ogólnie powinno wyglądać znacznie inaczej. Przede wszystkim nie powinno być tak, że ilością minusow możesz zbić plusy i na odwrót.
  • Odpowiedz