Wpis z mikrobloga

#p0lka Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie zrobił by w dzisiejszych czasach Simon Mol. Jego działalność dotyczyła wczesnych lat 2000, kiedy to jeszcze czarnoskórzy byli w Polsce tematem tabu. Określenia jak "makumba" czy "murzynek Bambo" były na porządku dziennym. Rzadko która kobieta leciała na czarnoskórego. Pomimo tego zaraził kilkanaście kobiet (zweryfikowane) a ofiar mogło być tak naprawdę kilkadziesiąt. Dzisiaj kiedy polki "otworzyły się" na inne kultury, polskość jest ble a mokebiaki są cool, Simon spenetrowałby setki jak nie tysiące kobiet a one dalej podałyby dar Simona do rodaków. Simon Mol był sprytny, udawał dziennikarza i na pewno miałby popularny profil na instagramie i zyskałby zaufanie witaminek co dałoby mu nieograniczone możliwości do bolcowania. Simon czuł potrzebę zakażenia jak największej ilości osobników - to była jego obsesja. Zakażeń HIV mielibyśmy tyle co na Ukrainie a wszystko to z powodu jednego osobnika.
bluzgajacy - #p0lka Wyobraźcie sobie jakie spustoszenie zrobił by w dzisiejszych czas...

źródło: simon

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Jak chodziłem do LO w centrum Wrocławia we wczesnych latach 2000. to mudżina widziałem raz na kilka mcy. Dzisiaj byłem na Rynku i po drodze widziałem kilkudziesięciu + masa szoszonów.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: proponuję robić na wykopie świętowanie rocznicy przyjazdy p. Simona do Pl oraz upamietniac jego zgon co rok, by pamięć o tym wielkim poecie i jego dokonaniach w tym kraju nigdy nie zaginęła. Warto tez zawsze przypominać to witaminkom lewaczkom jak otoworzyly się ich przedstawicielki na temat przybyszów z afryki, by obecna degeneracja mogła brać przyklad z poprzedniczek. W szcxegolnosci wyzwolone podrozniczki i tym podobne powinny dac zarazic się aids
  • Odpowiedz