Wpis z mikrobloga

Jeszcze pół roku temu prawie 300 wykopkuf propsowalo wielkiego bu a teraz jak walczy na narodowym to hejtuja. Ja tam zawsze go hejtowallem i cały świat freakowy, bo to czysta patologia która nawet do pracy w biedrze się nie nadaje. Tylko jedno mnie zastanawia co się takiego stało, że nagle obudziliście się, że chłop nie może walczyć na narodowym, gdzie wcześniej też walczył na dużych obiektach xddd. Serio uważacie stadion narodowy za wielce prestiżowy? XD dom wariatow
#famemma
Adiog - Jeszcze pół roku temu prawie 300 wykopkuf propsowalo wielkiego bu a teraz jak...

źródło: IMG_6338

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@Adiog ja to raczej widzę bardziej jako okazja na odstrzał sutenera z braku innego celu na tej gali. To właśnie jest piękno tagu że nie będzie z nikim trzymał sztamy bez względu na wszystko jak jakieś bungee. Sutener był tu memowany bo był przydatny w zaognianiu Denisa, to wszystko. Relacja z wykopem jak jest relacja Thomasa Shelbiego z Alfiem, raz sobie pomagamy a za sekundę do siebie strzelamy (oczywiście w tym
  • Odpowiedz
@Adiog: chłop co wykop 3 lata temu odkrył. Łaska wykopu na pstrym koniu jeździ, Pozytywny Sutener był propsowany, bo jako jedyny nie dał się podpalić Natanowi ze Stowarzyszenia Gitów.
Stety niestety Narodowy to trochę inny kaliber wydarzenia, pomijam, że ten #!$%@? został zbudowany za nasze siano, jest jednym z najdroższych stadionów na świecie, a do tego brakuje tylko 2 tyś miejsc na trybunach byśmy mogli na nim rozgrywać największe finały
  • Odpowiedz
@Adiog: Wydaje mi się, że bardziej chodzi o Fame. Ludzie (Głównie z tego tagu, ale i z X etc) jebią Fame za krzywe akcje z ostatnich 2 lat. Wykorzystują każdą okazję aby uderzyć w tą Federację. Największy smród się chyba ciągnie od Pandory:
- PDF Boxdel i jego kręcenie
- Pasternak który powiedział że nie poda mu ręki a dalej są ziomkami
- Oświadczenia które #!$%@? były warte
- Usuwają influ związanych z Pandora, a chwilę później Dubiel dostaje akredytację
- Recznik wydaje oświadczenie aby chwilę później Boxdel mówił coś
  • Odpowiedz