Wpis z mikrobloga

@akaisterne: Ogólnie dziwne, że temat legalizacji eutanazji nie jest poruszany w naszym kraju, przez żadną partię polityczną.
W przypadku aborcji kłócą się głosy, że płód to człowiek, że matka nie ma prawa zabijać nieradzonego płodu w pierwszym miesiącu, że matka nie ma prawa decydować za dziecko.
A co z eutanazją? Świadoma decyzja dorosłej, niezależnej, wolnej osoby, która chce zakończyć swoje życie. Czemu taka procedura też jest zakazana? Przecież oprócz religijnego
  • Odpowiedz
  • 3
@czleksztatny: Teraz to juz predzej uwierze, ze jestem leniem i tchorzem. Moze na to nie ma leczenia?

@ZwyklyRoman: To by bylo ciekawe, ale pewnie musialbym pokazac cala dokumentacje, a nie mam sily, zeby latac po przychodniach i robic transkrypcje.

@abojaniewiem: Wedlug niej nie mam bipolara, tylko same zaburzenia osobowosci. Przyszedlem z poprzednia dokumentacja. Chyba myslala, ze marnuje jej czas. Wczesniej bylem u faceta i mial dla
  • Odpowiedz
@markhausen:

Ogólnie dziwne, że temat legalizacji eutanazji nie jest poruszany w naszym kraju, przez żadną partię polityczną.

A co z eutanazją? Świadoma decyzja dorosłej, niezależnej, wolnej osoby, która chce zakończyć swoje życie. Czemu taka procedura też jest zakazana?

Gdyż politycy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że żyjemy w tak antyludzkim państwie, że jakby to zalegalizowano to pasek w pompie maszyny do eutanazji by się co chwila zrywał tak wielkie zainteresowanie by było. Młodzi pozbawieni perspektyw, starzy bez środków do życia, alkoholicy, narkomani, ludzie nieuleczalnie chorzy itd. Przecież obecnie już mamy jeden z najwyższych w Europie wskaźnik samobójstw, to co by się działo jakby eutanazję zalegalizować? Pewnie co najmniej drugie tyle by się chciało wylogować legalnie, i nie zrobili tego jeszcze tylko ze względu na strach przed samobójem. Cały system ekonomiczny państwa się opiera na zdzieraniu kasy z najbiedniejszych i tych tylko trochę bogatszych, raczej oczywistym jest, że to właśnie z tych klas społecznych byłoby największe zainteresowanie "śpiulkolotem", na co politycy nie mogą pozwolić ze względów oczywistych.
To nie jest przypadek, że eutanazja jest dozwolona tylko w kilku najlepszych krajach do życia, a nigdy w tych beznadziejnych,
  • Odpowiedz
@akaisterne nie ma czegoś takiego jak lenistwo, nie daj sobie wmówić ze jesteś leniem czy jakimś tchórzem
jesteś po prostu głęboko zaburzonym człowiekiem który powinien otrzymać odpowiednią opieke i leczenie ale jak widać na załączonym obrazku polska to wciąż jeden wielki chlew obsrany gównem
  • Odpowiedz
  • 2
@ikimrdbeietocytynal: Parsknela kilka razy smiechem, jak cos opowiadalem, a pozniej powiedziala, ze ona nic tutaj nie pomoze i mam isc na terapie. Przepisala sertraline, czyli w sumie placebo i fajrant. Nawet nie wiem, czy powinienem to brac.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: Jestem tak zgaslightowany zaburzeniami osobowosci, ze sam sobie nie wierze. Moze to tylko w mojej glowie tak zle wygladalo? W kazdym razie nie bede nic zglaszal. Najwyzej do niej wiecej nie pojde.

Nie rozumiem czemu ci lekarze sa tacy niemili. Pierwsze spotkanie w Centrum Zdrowia Psychicznego mialem z taka fajna pania psycholog. Myslalem, ze teraz to juz z gorki bedzie.
  • Odpowiedz