Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Norskee a bo podobno jak wyjazd za granicę to może być problem że brak pieczatki , mam wszystkie miejsca zapelnione na pieczatkę i nie wiem jak teraz jak pojadę na przegląd
  • Odpowiedz
  • 0
@matkuma za granicą może być pewien problem, zależy na jakiego policjanta trafisz. Oni nie mają wglądu w Cepik więc nie sprawdzą tak jak nasi. Najlepiej,jeśli ci się kończy przegląd to zrobić teraz by mieć od diagnosty aktualne potwierdzenie na kartce. Potem idziesz z tym i starym dowodem do urzędu tam wypełniasz wniosek o nowy dowód. Można chyba też online.
  • Odpowiedz
@lucasy jaki problem. Wystarczy mieć papierek z przeglądu tam wszystko jest napisane

Problem to jest jak nie masz tego papierka i nie masz pieczątki
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee pokaż ten papierek policjantowi we francji i jestem ciekaw co będzie :). Albo inaczej, by dymu nie było. Wiem że niby przepisy mówią że jeśli w kraju macierzystym jest OK to cała UE powinna to respektować ale jak trafisz na policjanta idiotę to się będzie czepiał, więc jesli OP ma możliwość zrobić nowy dowód to bym na jego miejscu zrobił, jak nie ma czasu to papier od diagnosty powinien wystarczyć.
  • Odpowiedz
@lucasy no i co ma być. Na tym papierku jest więcej informacji niż w tym dowodzie na pieczątce i jest uznawane w całej ue
Oni nawet nie mają prawa nie uznać tego zaświadczenia
  • Odpowiedz