Wpis z mikrobloga

#csgoturniej #csgo

Z racji tego, że organizator się wypiął od odpowiedzialności za to, że moja drużyna nie jest zapisana w turnieju, mimo, że złożyliśmy ( @dadzbog, @Pyrakus, @BlackDave) wniosek o przyjęcie do turnieju (http://toyorgvps.tk/druzyny.txt : Pucuj Mi Spluwę), a użytkownik @brandonek #!$%@?ł chwilę przed zakończeniem zapisów i założył swój team - wszyscy troje, ale każdy z osobna chcielibyśmy zagrać, więc szukamy miejsca w teamach, gdzie zabrakło piątego gracza. Każdy ma rangi wahające się MG2 - EMG.

A wszystkim, którzy czytają ten wpis tylko ze względu na obserwację tagu fragów życzę. ;-)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozak_Lkr: W tym problem, że zapisy są już zamknięte i nie można dopisać załóg. Mimo, że nasz zespół zapisał się w regulaminowym czasie zapisów nie dostaliśmy się do turnieju. Organizator @mich_al nie potrafi wyjaśnić czemu.
  • Odpowiedz
@mich_al: wg mnie skoro już się wszystko zaczęło i żadna drużyna nie zrobiła im w grupie miejsca no-showami to raczej nic już się nie powinno dać zrobić. Wild card byłby nieuczciwy w stosunku do innych graczy tym bardziej, że na 5 drużyn z grupy wychodzi tylko jedna :)
  • Odpowiedz